به گزارش خبرگزاری فارس، اسامی ۳۲ فیلم انیمیشن کوتاه و نیمه بلند پذیرفته شده در بخش بین‌الملل این جشنواره اعلام شد به شرح زیر اعلام شد؛

«پرنده کوچک و سنجاب» The Little Bird and the Squirrel/ کارگردان: فان دورن/ کشور: آلمان

«دوستی فوق‌العاده» Unusual Friendship/ کارگردان: روبرت تورتو/ کشور: لهستان

«چراغ‌های کوچک» Little Lights/ کارگردان: ریوله مالاری/ کشور: فیلیپین

«هشت‌پا» OCTOPUS/ کارگردان: جولیا ئوکر/ کشور: آلمان

«زمان خفاشی» BAT TIME/ کارگردان: النا والف/ کشور: آلمان

«بهار در پاییز» Spring in Autumn/ کارگردان: تاتیانا کوبلیتسکایا/ کشور: بلاروس

«اولین برف» FIRST SNOW/ کارگردان: لنکا لاوانسیکف/ کشور: جمهوری چک

«امواجی از آسمان» Waves from the Sky/ کارگردان: گیلاردو سانتویو دلکاستیلو/ کشور: مکزیک

«گنجشگک» Birdlime/ کارگردان: ایوان دروشی/ کشور: کانادا

«سربالا» Head Up!/ کارگردان: گوتفرید منتر/ کشور:‌آلمان

«دندان‌های خرگوشی چارلی» Charlie’s Buck Teeth/ کارگردان: استر لالانه، ژینگ یائو، والنتین سابین،‌ کامیله ورنیناس، چائو هائو هانگ/ کشور: فرانسه

«یک لحظه»  /A Space In Timeکارگردان: الکساندر آسائو/ کشور: فرانسه

«تمساح» Crocodile / کارگردان: جولیا ئوکر/ کشور: آلمان

«پدربزرگم درخت گیلاس بود» My Grandfather was a cherry tree/ کارگردان: ئولگا پولیکتوا، تاتیانا پولیکتوا/ کشور: روسیه

«در قفس» In A Cage/ کارگردان: لوئیس برویره/ کشور: فرانسه

«روباه ریزه میزه» TEENY-WEENY FOX, THE/ کارگردان: سیلویا ژیلادز، آلینه کوئرتین/ کشور: فرانسه، سوئیس، بلژیک

«دانه کوچک برنج» SMALL GRAIN OF RICE, THE/ کارگردان: دیرک بوخلینگ/ کشور: آلمان

«کاروما» karouma/ کارگردان: بوبکر بوخاری/ کشور: امارات

«شکار اژدها» Dragon Hunt/ کارگردان: آرناند دموینک/ کشور: انگلستان

«سرگرمی ساکن» frozen fun/ کارگردان: ورنه فلس/ کشور: آلمان

«گرگ‌ها و ماه» Moonwolves/ کارگردان: نیما یوسفی/ کشور: سودان

«دور شدن» DRIFTING AWAY/ کارگردان: کاپرین کلمنت دلماس/ کشور: اسپانیا، آلمان، فرانسه

«آخرین برگ» The Last Leaf/ کارگردان: اولیا گولوبوا/ کشور: ایرلند

«ببر» Tiger/ کارگردان: کریم صالح/ کشور: آلمان

«رد پاهای برادر من» Traces of my Brother/ کارگردان: موریتز مایرهوفر/ کشور: آلمان

«یک نقشه باحال» One Hell Of a Plan/ کارگردان: آلن گاکنول، جان لوپ فلیسیلی/ کشور: فرانسه، بلژیک

«اسم سگ من باد است» My Dog Is Called Wind/ کارگردان: پیتر مارکیس/ کشور: ایتالیا

«اولین اثر انگشت» First Finger Print/ کارگردان: محمد موافی/ کشور: مصر

«ایوان در نا کجا آباد» Ivan In Neverland/ کارگردان: ناتالی ناموا/ کشور: روسیه

«وطنی» Homegrown/ کارگردان: کوئینتین هبرهام/ کشور: بریتانیا

«معلق» Perched/ کارگردان: لیام پاریس/ کشور: بریتانیا

«آبادی» oasis/ کارگردان: گینزیل بالودی/ کشور: لیتوانی

کامیار محسنین، محمدرضا کریمی صارمی، نیما عباسپور، مجید شیخ انصاری و فریال بهزاد هیات انتخاب آثار بین المللی سی امین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان را بر عهده داشتند.

سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۹ تا ۱۵ تیر در اصفهان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/



منبع:خبرگزاری فارس