به گزارش “دزفول امروز”، با پیگیری نماینده ی مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی اعتبارات لازم از بودجه ی استانی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان برای افتتاح و تکمیل پروژه های ورزشی این شهرستان جذب شد.

روابط عمومی نماینده ی مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان خبر فوق توضیح داد: بازسازی استادیوم شهید مجدیان دزفول، تکمیل استادیوم ورزشی شهرهای میانرود، امام (ره) و صفی آباد و بررسی جذب اسپانسر برای تیم های ورزشی فوتبال و کشتی دزفول پروژه ها و موارد مد نظر هستند.

عباس پاپی زاده ضمن اشاره به جلسه ی اخیر با مدیر کل ورزش و جوانان استان اظهار کرد: با پیگیری صورت گرفته و جلسات انجام شده با اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان اعتبار لازم برای پیشرفت پروژه های ورزشی دزفول جذب شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به مشکلات استادیوم شهید مجدیان دزفول در گذشته از محل اعتبارات استانی اعتبار مناسبی برای بازسازی آن در سال ۹۶ جذب شده که تا یک سال آینده فاز اول آن به مرحله افتتاح خواهد رسید.

نماینده ی مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: در دیدار با مدیر کل ورزش و جوانان استان هماهنگ شد که در هفته های آینده بازدیدی از مجموعه های ورزشی دزفول از جمله استادیوم شهرهای میانرود، امام (ره) و صفی آباد به عمل آید و مشکلات این ورزشگاه بررسی و نسبت به رفع آنها اقدام شود.

عباس پاپی زاده اضافه کرد: بررسی های لازم نیز جهت جذب اسپانسر برای تیم های فوتبال دزفول و کشتی نیز صورت گرفته که بزودی نتیجه ی آنها نیز اعلام خواهد گردید.

همچنین افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان در این دیدار خاطر نشان کرد: بزودی در بازدیدی که از پروژه های ورزشی شهرستان دزفول انجام خواهیم داد کلیه ی مشکلات این حوزه بررسی و نسبت به رفع آنها می کنیم.

این مدیرکل با توجه به پیگیری های نماینده دزفول تعدادی از تجهیزات و کمبودهای ورزشی شهرستان دزفول را تامین کرد.

حال باید منتظر ماند و دید آیا محقق شدن اعتبارات استانی اندکی از کمبودهای ورزشی شهرستان دزفول را حل می‌ نماید؟

افتتاح