به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، دومین مرحله مسابقات انتخابی تیم ملی جت اسکی طی روزهای ۵ و ۶ تیر در به میزبانی استان هرمزگان و در منطقه کوهستگ بندرعباس برگزار خواهد شد.

همچنین دومین گردهمایی روسای کمیته جت اسکی و جت بُت استانها به میزبانی استان هرمزگان روز ۵ تیرماه مصادف با عید سعید فطر در همین مکان برگزار خواهد شد.

در این نشست که با حضور داود سلیانچی رئیس انجمن جت اسکی کشور و دیگر مسئولان انجمن برگزار می شود، در باره برنامه های کمیته جت اسکی و جت بُت استان ها در سال ۹۶ و ۹۷، ساماندهی باشگاهها و برنامه ریزی مسابقات لیگ بحث و تبادل نظر خواهد شد.

 

*مسابقات پاراگلایدر انتخابی تیم ملی برگزار می شود

انجمن ورزشهای هوایی اعلام کرد مسابقات قهرمانی کشور- انتخابی تیم ملی پاراگلایدر جهت انتخاب نفرات برتر به منظور شرکت در بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا شهریورماه سال جاری برگزار می شود.

این مسابقات قرار است در رشته مسافت و به میزبانی استان تهران و در سایت پروازی “چنار شرق” و طی روزهای ۲۶ تا ۳۰ شهریور برگزار شود.

پاراگلایدر یکی از رشته هایی است که قرار است برای اولین بار در بازیهای آسیایی شرکت کند و مسلما تیم ملی پاراگلایدر از بین بهترین و زبده ترین خلبانان انتخاب و معرفی خواهد شد.

انتهای پیام/سمنبع :فارس