بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس نهم شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به تصویب طرح جامع تحریم‌ها علیه ایران در سنای آمریکا، اظهار داشت: تیم مذاکره‌کننده در عمل ثابت کرد احتیاجی به فریب خوردن ندارد.

وی افزود: به نظر می‌رسد آمریکایی‌ها بانک اهدافشان در زمان مذاکرات ته کشیده بود و گرنه استعداد واگذاری تیم مذاکره کننده ما بسیار بالا بود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس نهم همچنین خاطرنشان کرد: تیم ما به دشمن خونی ملت اعتماد داشت و فقط مردم ایران را نامحرم می‌دانست. آنها هر چه را می‌خواستند گرفتند و زیر ساخت مطالبات بعدی را هم در لابلای توافقات گنجاندند.

وی بر همین اساس اضافه کرد: روحانی و تیمش فقط به توافق فکر می‌کردند، خوب و بدش فرقی نمی‌کرد؛ این مردم ایران هستند که تاوان بازیگوشی روحانی را خواهند داد.

بیرانوند همچنین یادآور شد: نتیجه رفتار روحانی خدشه به استقلال کشور و تشدید تحریم‌ها است. در تاریخ ایران این اولین بار است که فردی اینگونه ارزان‌فروشی کرده است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس نهم خاطرنشان کرد: معامله اینان شبیه معامله افراد مهجور است البته تاوان رفتار این افراد از جیب ملت ایران است.

وی در خاتمه یادآور شد: آمریکایی‌ها می‌دانند مرکب روحانی فقط دنده عقب دارد. به همین دلیل است با سرعت به سمت عزت و استقلال ایران در حال پیشروی هستند.

انتهای پیام/منبع:خبرگزاری فارس