آیت‌الله محمدعلی موحدی‌کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس با اشاره به عملیات موشکی سپاه علیه مواضع داعش در سوریه گفت: جامعه جهانی با تحسین حمله موشکی سپاه پاسداران به مشتی جنایتکار، به حقانیت و اقتدار و عظمت قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران اقرار کرد.

وی تصریح کرد: جنایتکاران مسلمانان کش داعش، هنگامی‌که در پاسخ به حرکت تروریستی کودکانه خود، این‌گونه زیرورو می‌شوند، می‌توانند حدس بزنند که چنانچه قوای مسلح ایران به‌قصد حمله جدی برخیزند، چه اتفاقی رخ خواهد داد.

دبیر کل جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: اکنون دنیا به‌روشنی دریافته است که جمهوری اسلامی ایران، سرزمینی نیست که بتوان زد و دررفت و به‌خوبی درک کرده است که نتیجه تجاوز به سرزمین شیران، هلاکت است.

آیت‌الله موحدی کرمانی بابیان اینکه عناصر گمراه داعش بدانند که تعذیب الهی، هنوز پایان نیافته است، در پایان تأکید کرد: کسانی که در ماه نزول قرآن، دست به قتل مسلمانان روزه‌دار می‌زنند، تقدیرشان در لیالی قدر، دخول ابدی در آتش جهنم است.

به گزارش فارس، در آخرین ساعات روز یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با چند فروند موشک بالستیک میان‌برد مواضع تروریست‌های تکفیری (مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی) در منطقه دیرالزور سوریه (فاصله حدود ۶۵۰ کیلومتر) را مورد اصابت قرار داد.

این موشک‌ها که از پایگاه‌های موشکی نیروی هوافضای سپاه در استان‌های کردستان و کرمانشاه شلیک شده و پس از عبور از آسمان عراق، به صورت دقیق به هدف ها اصابت کرده است.

انتهای پیام/منبع:خبرگزاری فارس