به گزارش “دزفول امروز“، در شهرستان دزفول روستاها، شهرک ها و مناطق حاشیه ای محروم فراوانی وجود دارد که از ساده ترین امکانات رفاهی و خدماتی بدیهی محروم می باشند.

یکی از این محرومیت ها مسائل و مشکلات بهداشتی و درمانی است که سالانه جان بسیاری از ساکنین محروم مناطق فوق را به مخاطره می اندازد.

چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری، روز دزفول مناسبت خوبی بود برای این که گروهی از پزشکان متخصص بسیجی به مناطق محروم بروند تا گوشه ای از کوتاهی های صورت گرفته در این مناطق را جبران کنند.

روابط عمومی کانون بسیج جامعه ی پزشکی شهرستان دزفول در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز از اعزام گروهی از پزشکان متخصص به منطقه ای محروم واقع در بخش سردشت این شهرستان خبر داد.

وی افزود: این اعزام با همکاری کانون بسیج جامعه ی پزشکی ناحیه ی مقاومت بسیج شهرستان دزفول و معاونت دانشجویی و فرهنگی و معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان برگزار گردید.

روابط عمومی کانون بسیج جامعه ی پزشکی شهرستان دزفول ابراز داشت: این اعزام به پاس بزرگداشت مقاومت و پایداری مردم دزفول در محل روستای محروم حمزه صورت گرفت.

فرمانده ی کانون بسیج جامعه ی پزشکی دزفول مدت زمان اعزام، خدمت رسانی و ویزیت این پزشکان بسیجی را دو روز اعلام کرد.

معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی دزفول اسامی و تخصص پزشکان حاضر در این امر خداپسندانه را به شرح زیر عنوان نمود:

دکتر سخاوت (متخصص اعصاب و روان)

دکتر رنگچی (متخصص اطفال)

دکتر کریمی (فوق تخصص غدد و گوارش)

دکتر فیروززاده (متخصص داخلی)

دکتر رفعتیان (متخصص ارتوپدی)

خانم دکتر جنتی (متخصص زنان)

خانم دکتر داد آفرید (دندانپزشک)

دکتر قائدی (دندانپزشک)

دکتر “بهروز چگنی” در پایان ضمن قدردانی از همکاری این پزشکان، خاطر نشان کرد: متخصصین فوق الذکر در این دوره ی دور روزه حدود ۴۵۰ نفر از اهالی محروم این منطقه را به صورت رایگان ویزیت نمودند.

تصاویری از این اعزام را در ادامه تقدیم حضورتان می کنیم.

ویزیت