به گزارش خبرگزاری فارس، تراکتورسازی برای حضور در هفدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران روز گذشته در زمین لشگر عاشورا آغاز شد.

* برگزاری تمرینات تراکتورسازی در زمین لشگر عاشورا به دلیل موقعیت مکانی این زمین بدون حضور هواداران برگزار می شود. محل اصلی تمرین تراکتورسازی زمین ورزشگاه اختصاصی این تیم است که هواداران هم بدون مشکل در محل حاضر می‌شوند.

با توجه به اینکه زمین برای آغاز فصل جدید ترمیم شده بود برای اینکه شرایطش به طور کامل درست شود یکی دو هفته دیگر نیاز به زمان دارد اما با توجه به میل هواداران تراکتورسازی قرار شد تمرین امروز این تیم در ورزشگاه اختصاصی برگزار شود تا هواداران عملکرد اعضای تیم خود را از نزدیک مشاهده کنند.

* خالد شفیعی یکی از بازیکنانی است که با تراکتورسازی هنوز به توافق نرسیده و قراردادش را تمدید نکرده است.

گفته می شود اختلاف نظرات باشگاه و این مدافع فروکش کرده و فضای برای صحبت در مورد تمدید بین طرفین بسیار بهتر از قبل است و احتمال دارد طی یکی دو روز آینده این بازیکن هم تمدید کند.

از آنجائیکه یحیی گل‌محمدی هم روز گذشته اعلام کرد باشگاه فردا با شفیعی مذاکره می‌کند و خواستار تمدید قرارداد این بازیکن است به نظر می‌رسد طی روزهای آینده این مشکل حل شود. البته گفته می‌شود که شفیعی از کشور کره جنوبی هم پیشنهاد دارد که باید دید این پیشنهاد تا چه حدی جدی است.

* محمد نادری که امسال از نساجی مازندران به تراکتورسازی بازگشت در هفته‌های پایانی لیگ دسته اول از ناحیه دست دچار شکستگی و مصدومیت شد.

این بازیکن در حال حاضر در کنار تیم اما به صورت انفرادی تمرین می کند اما طی روزهای آینده قرار است دست خود را باز کند و بدون مشکل کار کند.

انتهای پیام/رمنبع :فارس