به گزارش “دزفول امروز“، فصل تابستان و تعطیلی مدارس که از راه می رسد هنگامه ی اوقات فراغت دانش آموزان شروع می شود.

خانواده ها در این ایام به دنبال برنامه ها و کلاس هایی آموزنده و مفید هستند که اوقات فراغت فرزند دلبندشان را پر کرده و از این رهگذر دانستنی ها و اطلاعات علمی و عملی او را نیز کامل کنند.

مردم شهرستان دزفول دیار فقاهت و مقاومت از دیرباز توجه ویژه ای به فرهنگ قرآنی داشته اند و بر آموزش کلام وحی به فرزندانشان اهتمام ویژه ای داشته اند.

برگزاری جلسات قرآن متعدد در مقاطع سنی مختلف توسط مساجد شهر دارالمومنین گواهی بر این مدعاست گو اینکه در فصل تابستان فعالیت جلسات قرآن در زمینه های فرهنگی، آموزشی، تفریحی، ورزشی و … به اوج خود می رسد که کلاس‌های آموزشی نیز بخش مهمی از تکاپوهای فوق است.

هیئت رزمندگان و عاشقان ثارالله شهرستان دزفول نیز که به تازگی با تغییر مدیریت نگاه ویژه تری به مباحث فرهنگی و تربیتی پیدا کرده سعی دارد نقش مهمی در پر کردن اوقات فراغت آینده سازان شهرمان ایفا نماید.

این هیئت در نظر دارد دوره ی آموزشی روخوانی، روان خوانی و حفظ قرآن کریم را برای دختران و پسران مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان برگزار کند.

محل تشکیل کلاس‌های دوره ی آموزشی فوق الذکر که زیر نظر استادان مجرب اجرا می گردد در مرکز دارالقرآن الکریم خاتم الانیاء (ص) شهرستان دزفول خواهد بود.

علاقه مندان به حضور در این کلاس ها می توانند طی روزهای ۳۱ خرداد تا ۱۰ تیر ماه ۹۶ جهت ثبت نام از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ظهر به دفتر هیأت رزمندگان شهرستان دزفول واقع در خیابان فردوسی بین نبوت و توحید مراجعه نمایند.

لازم به توضیح است هیأت رزمندگان اسلام شهرستان دزفول تمام هزینه های این دوره را متقبل شده و نیاز به پرداخت هزینه ای از سوی شرکت کنندگان در کلاس ها و خانواده های ایشان نخواهد بود.

روابط عمومی هیئت رزمندگان شهرستان دزفول هدف تشکیل این دوره را آشنایی و انس بیشتر نوجوانان و جوانان با قرآن کریم و همچنین پر کردن اوقات فراغت ایشان دانست.

کلاس‌های