به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ رحمان اورامه پس از کسب دو مدال ارزشمند برنز از رقابت های وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان، ژاپن در خصوص مدال آوری اش این گونه توضیح داد: خیلی خوشحالم که به عنوان اولین مدال آور تیم ملی وزنه برداری جوانان در رقابت های جهانی جوانان در ژاپن به دو مدال برنز دست پیدا کردم.حریفان خیلی قدرتمندی از ازبکستان، اوکراین، بلاروس و کانادا داشتم.سرانجام زحمات یکساله من در اردوی تیم ملی جواب داد و دو مدال برنز را برای کشورم بدست آوردم.

وزنه بردار خوزستانی تیم ملی جوانان در خصوص تاکتیک کادر فنی تیم ملی قبل از آغاز مسابقات جهانی، تاکید کرد: تدابیر کادر فنی براین اساس بود که رضا بیرالوند در رقابت دسته ۱۰۵ کیلوگرم وزنه بزند تا مدال های بیشتری را بتوانیم در رقابت های جهانی بدست بیاوریم از این رو  این تاکتیک به نفع من و رضا بود. 

دارنده مدال برنز جوانان آسیا و جهان خاطرنشان کرد: از زحمات رییس فدراسیون، کادر فنی تیم ملی جوانان و خانواده ام تشکر می کنم و این مدال را به آنها تقدیم می کنم.

اورامه در پایان گفت:امیدوارم در دو روز آینده نیز سه وزنه بردار تیم ملی جوانان خوشرنگ ترین مدال ها را برای کشورمان به ارمغان بیاورند و بتوانیم دو سال پیاپی قهرمان جوانان جهان شویم.
انتهای پیام/منبع :فارس