به گزارش “دزفول امروز“، ورزشگاه شهید مجدیان تنها مجموعه ی ورزشی شهرستان دزفول می باشد که قابلیت برگزاری مسابقات مهم ورزشی را دارا می باشد.

مردم شهرستان دزفول خاطرات زیادی از مسابقات ورزشی مهم خصوصا در رشته ی فوتبال با این ورزشگاه دارند که قهرمانان و افتخار آفرینان زیادی تقدیم شهر و کشورمان نموده است.

اما بیش از یک دهه است که سکوهای زمین فوتبال این ورزشگاه پیر و فرسوده به منظور مرمت و نوسازی تخریب شد، عملیاتی که همچون بسیاری از طرح های ورزشی مشابه هنوز به پایان نرسیده.

شاید وضعیت نامشخص مدیریت اداره ی ورزش و جوانان شهرستان دزفول که مدت هاست به صورت سرپرست اداره می شود یکی از دلایل این امر باشد.

البته ادغام اداره ی تربیت بدنی و سازمان جوانان و تبدیل آن دو به اداره ی ورزش و جوانان سازمان جوانان را هضم در ورزش کرد و مشخص نیست جایگاه موضوعات جوانان در این اداره ی نوپا کجاست.

مدتی است که نماینده ی مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی پیگیر تامین اعتبارات برای تکمیل این ورزشگاه بزرگ دزفول است.

پیش از این نیز عباس پاپی زاده نماینده ی مردم دزفول از اتمام فاز اول ورزشگاه شهید مجدیان تا پایان سال خبر داده بود که گزارش آن توسط همین پایگاه خبری به اطلاع همشهریان عزیز رسید.

مشروح خبر:

افتتاح فاز اول استادیوم مجدیان تا سال آینده/ اعتبارات استانی کمبودهای ورزشی دزفول را حل می‌کند؟

اما امروز روابط عمومی دفتر نماینده ی مردم دزفول از تکمیل ورزشگاه شهید مجدیان تا پایان سال ۹۶ از زبان مدیرکل اداره ی ورزش و جوانان استان خوزستان خبر داد.

مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان در این خصوص ابراز داشت: اولویت برنامه های ورزش استان تکمیل پروژه های نیمه تمام می باشد.

افشین حیدری در جلسه ی امروز مجمع عمومی هیات فوتبال استان خوزستان که با حضور رئیس فدراسیون فوتبال کشور برگزار شد اظهار نمود: به واسطه ی اجرایی شدن برنامه ی ششم توسعه و تخصیص مالیات بر ارزش افزوده ی ارگان ها برای امور ورزشی بسیاری از پروژه های نیمه کاره ی استان همچون ورزشگاه شهید مجدیان دزفول که ۱۲ سال از آغاز عملیات ساخت آن می گذرد به اتمام خواهد رسید.

شهرستان دزفول ورزشکاران احسان علوان زاده بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران تقدیم ورزش کشور کرده که استمرار این استعدادپروری نیازمند توجه مسئولین به ورزشگاه های این شهرستان می باشد.

تکمیل

تصویر (دریافتی) وضعیت نابسامان و خطرناک سکوهای تماشاگران زمین فوتبال ورزشگاه شهید مجدیان دزفول