به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار به مناسبت فرا رسیدن یوم‌الله روز جهانی قدس اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: انقلاب اسلامی ایران، در آستانه ۴۰ سالگی همانند درخت تنومندی است که تندبادهای سیاسی در منطقه و جهان قادر نیست آنرا از جای برکند .امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران که از روز اول انقلاب، پنجه در پنجه آمریکا و رژیم صهیونیستی انداخت، نیک می‌دانست که دشمنان اصلی نظام و انقلاب، این دو رژیم پوسیده و وحشی هستند، لذا روز قدس را بعنوان روز رهایی قبله اول مسلمین جهان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ،نامگذاری کردند، تا با قیام ملت‌های اسلام ریشه شجره خبیثه رژیم نامشروع اسراییل غاصب قدس، برای همیشه خشکانده شود.

در بخش دیگری از این بیانیه تاکید شده است: آمریکا و رژیم صهیونیستی با ایجاد و حمایت از فرقه وهابیت و تکفیری بزرگترین حامی تروریسم در منطقه و جهان هستند ، این دو کشور باتقویت تروریسم، جهان اسلام را هدف قرار داده اند ، و با این هدف گیری ،اختلاف و درگیری را به میان مسلمانان کشانده‌اند، اما به لطف خداوند ملتهای جهان اسلام یکصدا و در روز قدس علیه آمریکا ، انگلیس و رژیم صهیونیستی به خیابانها خواهند آمد و شعار “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسراییل” سر خواهند داد.

در ادامه این بیانیه آمده است: حمله ددمنشانه تروریستی به مجلس شورای اسلامی و مرقد حضرت امام (ره) ، به لطف خدا و پایداری سربازان گمنام امام زمان (عج) رفع شد.

این بیانیه با اشاره به اینکه سپاه پاسداران برای تنبیه متجاوزین، مقر تروریست‌ها در سوریه را هدف قرار داد و دو پیام به تروریستها و حامیان آنها ارسال کرد، اظهار اشته است:پیام اول آن است که ترقه را با موشک جواب می‌دهد و پیام دوم آنست که حامیان تروریست‌ها منتظر پاسخ سخت‌تری باشند.

در این بیانیه اشاره شده است: جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار بر خود وظیفه می‌داند ضمن تشکر از یگان‌های موشکی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از خداوند متعال اقتدار بیش‌ازپیش رزمندگان اسلام را برای مقابله با دشمنان کینه‌توز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، خواهان است.

جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار افزوده است: سنای آمریکا، با تصویب طرح تشدید تحریمها علنا روح و جسم برجام را نقض کرده است ، بدعهدی آمریکا و عدم اعتماد به آنها از اول روشن بود . به همین دلیل در روز قدس فریادهای مرگ بر آمریکا رساتر از سالهای گذشته سرخواهیم داد.

در این بیانیه تاکید شده است: از رئیس جمهور محترم می خواهیم در مورد نقض برجام ، سکوت خود را بشکند وموضع انقلابی ، شجاعانه و قاطع خود را اتخاذ نماید .

این بیانیه در پایان اشاره کرده است: جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار روز جمعه همپای ملت ایران به خیابانها خواهد آمد و فریاد “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر انگلیس” و “مرگ بر اسرائیل” سر خواهد داد.

انتهای پیام/منبع:خبرگزاری فارس