علی کیان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس در مورد حضور عناصر فتنه‌گر در دانشگاه علامه بدون هماهنگی مسئولین دانشگاه گفت: متاسفانه در چند روز گذشته یکی از تشکل‌های دانشگاه علامه اقدام به دعوت یکی از عناصر فتنه ۸۸، در برنامه افطاری خود، کرده است و علی رغم نداشتن مجوز، این فرد در این مراسم حضور پیدا کرده است.

وی ادامه داد: در صورتی که معلوم شود دانشگاه در جریان موضوع بوده، باید پاسخگو باشد و حضور امثال تاج زاده و محکومان فتنه با محکومیت‌های طویل المدت امنیتی و قضایی در دانشگاه موضوعی نیست که دانشجویان انقلابی از آن بگذرند و قطعا از مراجع قانونی موضوع را پیگیری خواهند کرد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی اظهار داشت: اگر دانشگاه اطلاع نداشته است که باید پاسخگوی ضعف مدیریتی و نظارتی خود بوده و جدا مایه تاسف است و آزمون مهمی برای برخورد قانونی با تخلف آشکار اینچنینی در پیش دارد و ما پیگیر موضوع خواهیم بود.

این فعال دانشجویی خاطر نشان کرد: اینکه این تشکل در محرم سال گذشته هم اقدام به دعوت از فرد فتنه‌گر دیگری در برنامه ماه محرم خود کرده بود و چون موضوع اطلاع رسانی شده بود با مقابله نرم و پیگیری مجدانه نیروهای انقلابی از هدف خود باز ماند و به همین دلیل این بار با عدم اطلاع رسانی و حضور دزدانه و یواشکی تاج زاده و اطلاع رسانی آن بعد از تقریبا ۴۸ ساعت در کانال رسمی نشان داد که واقعا با ترس و ریسک این کار را انجام داده است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: نهایتا اینکه تشکل‌های انقلابی دانشگاه با اعلام و تکرار خط قرمز فتنه و فتنه‌گر برای دانشگاه، اعلام می‌دارد این بی قانونی‌ها را تحمل نکرده و به طور جدی آنها را پیگیری خواهد کرد.

انتهای پیام/منبع:خبرگزاری فارس