به گزارش “دزفول امروز”، آیین راهپیمایی روز جهانی قدس از ساعاتی پیش در سراسر کشور آغاز شده و مردم روزه دار خداجوی ایران اسلامی آمده اند تا به فرموده ی امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی روز اسلام عزیز را جشن بگیرند.

راهپیمایی در شهر دزفول هم اکنون شروع شد و مردم همیشه در صحنه ی دیار فقاهت و مقاومت از ساعتی پیش در میدان حاج مرادی این شهر تجمع کرده اند تا خروش انقلابی خود را آغاز کنند.

حضور اقشار مختلف مردم پایتخت مقاومت ایران اسلامی نیز در این راهپیمایی آن هم با زبان روزه و هوایی گرم و طاقت فرسا نشان از عهد دیرین آن ها با اسلام، انقلاب و ارزشها است.

اهالی دارالمومنین آمده اند تا ثابت کنند همان گونه که در هشت سال جنگ تحمیلی با پایداری خود آرزوی تسلیم شدن برابر صدامیان را بر دل دشمن گذاشتند همینک نیز با حمایت از ایستادگی مردم فلسطین نابودی صهیونیسم و شکست استکبار جهانی را انتظار می کشند.

اینجا غریو فریادهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا و مرگ بر آل سعود در آسمان آبی دزفول پیچیده است و دزفولی ها تشنگی و گرمای چهل- پنجاه درجه را فراموش کرده اند.

مردم و مسئولین این شهر با سلایق و قومیت های مختلف متحدانه و دوشادوش هم آمده اند تا بگویند موضوع مقاومت مسئله ی ملی و وظیفه ی انسانی و اسلامی آن ها است و هرگز قابل مذاکره و مسامحه نیست.

همچنین شرکت امام جمعه، فرماندار ویژه، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی و دیگر مسئولین کنار روحانیون، دانشگاهیان، بازاریان و سایر گروه های مردمی در این راهپیمایی پر شور و شعور به چشم می آمد.

تصاویر اختصاصی زیبای خبرنگار دزفول امروز از خلق حماسه ی شرف و انسانیت توسط مرد و زن و پیر و جوان عاشق دزفولی را در پایان این گزارش با هم می بینیم.

خروش

خبر در حال تکمیل و بروزرسانی