به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد.

در ابتدای این بیانیه آمده است: هر وجب از خاک فلسطین یک وجب از خانه مسلمین است و هر حاکمیتی به جز حاکمیت اسلام و مردم مسلمان فلسطین، حکومتی غاصب محسوب می‌شود.

این بیانیه می‌افزاید: هدف والای امت اسلامی یعنی آزادسازی همه فلسطین بدون چشم پوشی از یک وجب از این سرزمین اسلامی، تنها با صبر و تدبیر و توکل و مجاهدت همگانی گروههای مقاومت و ملتها و دولتهای اسلامی محقق خواهد شد. امید بستن به نجات فلسطین ازطریق آمریکا و هم پیمانانش، یک اشتباه تاسف انگیز است.

در این بیانیه تاکید شده است: یکی از مهمترین مسایل منطقه، مقابله همگانی با گروههای تکفیری نظیر داعش، جبهه النصره و دیگر گروهها است، چرا که در غیر اینصورت، به علت بحران آفرینی مستمر تکفیریها، مساله فلسطین در حاشیه خواهد ماند.

در انتهای این بیانیه اشاره شده است: ستاد اجرایی فرمان‌ حضرت امام(ره)‌ نیز ضمن اعلام خشم و انزجار از صهیونیست و استکبار جهانی، با بهره‌مندی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و همگام با حضور گسترده و یکپارچه تمامی مسلمانان و مردم جهان در راستای وظیفه اسلامی و انقلابی خود درمیان سیل خروشان راهپیمایان روز قدس حضور یافته و از همه اقشار ملت شریف ایران برای شرکت در راهپیمایی بزرگ این روز دعوت به عمل می‌آورد.

انتهای پیام/منبع:خبرگزاری فارس