به گزارش “دزفول امروز”، شهروندان دزفول همچون دیگر مردم مسلمانان ایران و جهان روز گذشته با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس به حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایت های رژیم غاصب صهیونیستی پرداختند.

حضور چشمگیر و باشکوه اهالی دیار فقاهت و مقاومت تحت شرایط گرمای حدود ۵۰ درجه در حافظه ی تاریخ، لنز دوربین و صفحه ی رسانه های محلی، ملی و بین المللی ثبت شد.

در پی این حضور حماسی سرهنگ پاسدار عبدالامیر محتشمی راد فرمانده ی ناحیه ی مقاومت بسیج شهرستان دزفول پیام قدردانی صادر کرد که مشروح آن در را در ادامه می خوانیم:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس روز اسلام است. امام خمینی (ره)

درود و سلام خدا بر شما مردم ولایتمدار و افتخارآفرین شهرستان دزفول که بار دیگر هم صدا با تمامی مردم حماسه ساز ایران و مسلمین سراسر جهان پس از درک ایام نورانی و لیالی پربرکت قدر به میدان آمده و با حضور گرم و گسترده خود در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس و در این هوای بسیار گرم تابستان به ندای تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفتید.

مردم شریف و همیشه در صحنه ی دزفول پایتخت مقاومت ایران اسلامی در این جریان عظیم و تحسین برانگیز غرور آفریدند و برگ زرین دیگری به کتاب عزت و مقاومت خود افزودند و غزل اقتدار و افتخار سرودند.

حضور باشکوه و پر از شور و شعور شما مردم عزیز که بار دیگر یکی از بی نظیرترین حماسه های حضور مردمی را خلق کرد، نشانگر تصویر بی بدیلی از وحدت، همبستگی و بیداری مردمی است که با درک حساسیت شرایط بین المللی و منطقه ای همواره با همین حمایت و ایستادگی ها، موجبات حفظ، تثبیت و تقویت انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است؛ درود خدا بر ملت عزیز و سلام خدا بر روان پاک شهیدان باد.

اینجانب خالصانه از این حضور پرشور و با بصیرت مردم شریف دزفول بویژه علما و روحانیت معظم که با حضور معنادار خود در تشویق و ترغیب امت بصیر و آگاه نقش بی بدیلی دارند، همچنین ایثارگران و جانبازان سرافراز و عزیز دوران دفاع مقدس، خانواده های معظم و مکرم شهیدان، اقشار مختلف بسیج و نیروهای نظامی و انتظامی تقدیر و تشکر می نمایم و از درگاه ایزد منان عزت، اقتدار و پایندگی روزافزون اسلام و مسلمین و پیروزی نهایی مردم سرزمین قدس شریف و نابودی استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی را خواستارم.

در پناه ایزد منان سربلند و سرافراز باشید.

سرهنگ پاسدار عبدالامیر محتشمی راد

فرمانده ی ناحیه ی مقاومت بسیج دزفول