به گزارش “دزفول امروز“، پروژه های عمرانی ساخت پل شهر سردشت و بهسازی و روکش آسفالت محور بنوت به شهر حمزه افتتاح شد. 

روابط عمومی دفتر نماینده ی مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان خبر فوق ابراز داشت: پروژه ی پل شهر سالند (سردشت) دزفول که سال ها با مشکل مواجه بود امروز جمعه ۲۳ تیر ماه ۱۳۹۶ با پیگیری نماینده ی مردم شهرمان به بهره برداری رسید.

در آیین افتتاح پل سالند (سردشت) دستیار ویژه ی دکتر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه ی کشور، استاندار خوزستان، نماینده ی مردم شهرستان و چندی از مسئولین استانی و محلی حضور داشتند.

طول مسیر پل سردشت ۱۶۵۰ متر می باشد که پروسه ی ساخت آن شامل عملیات خاکی و اجرای لایه های توونان اساس و روکش آسفالت با عرض یازده متر انجام شده است.

عباس پاپی زاده پس از افتتاح پل سالند (سردشت) و در حاشیه ی مراسم رونمایی بازسازی و روکش آسفالت محور بنوت و حمزه اظهار کرد: بازسازی جاده ی چهار راه آوج، بنوت و شهر چغامیش تا شهر حمزه با پیشرفت ۵۰ درصد در حال انجام است و برخی جاها نیز به اتمام رسیده که امروز افتتاح گردیدند.

نماینده ی مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی در ادامه طی بازدید با استاندار خوزستان از پروژه ی عمرانی نیمه کاره ی پل شهر میانرود تصریح کرد: متاسفانه عملیات ساخت این پل مدت هاست بعلت عدم تخصیص اعتبارات لازم به کندی پیش می رود و نیاز به توجه بیشتر و تزریق بودجه ی لازم را دارد.

استاندار خوزستان در ادامه ی بازدید از پل شهر میانرود قول مساعد داد تا سال آینده مشکل اعتبار تکمیل این پل را مرتفع کند.

نماینده ی مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی همچنین همراه با غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان جهت رفع مشکلات فاضلاب شهر سیاه منصور از این منطقه بازدید کردند.

عدم حضور فرماندار ویژه و امام جمعه ی شهرستان دزفول از نکات قابل توجه در این برنامه به شمار می رفت.

شهرهای سالند (سردشت)، میانرود، سیاه منصور و حمزه از توابع شهرستان دزفول واقع در شمال استان خوزستان به شمار می روند.

تکمیل پل های سردشت و میانرود و چهار راه مهم آوج تاثیر مهمی در کاهش تصادف و حوادث جاده ای مرگبار و کوتاه شدن راه های مواصلاتی شهرستان دزفول به مرکز استان و دیگر مسیرها خواهد داشت.

در پایان گزارش تصاویر بازدید استاندار و نماینده از پروژه های در حال ساخت و افتتاح پروژه های تکمیل شده را می بینید.

پل