به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، محسن مهرعلیزاده عضو شورای سیاسی‌گذاری اصلاح‌طلبان صبح امروز در اجتماع عظیم راهپیمایان روز قدس و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی پیرامون لزوم بازنگری دولت دوازدهم در ترکیب خود و جبران اشکالات دولت یازدهم اظهارداشت: به نظر من مهمترین مسئله معیشت و اشتغال مردم است، گرچه در زندگی بشر مسائل فرهنگی و اجتماعی و سیاسی اهمیت ویژه‌ای دارند ولی در مقطع کنونی چون در مسائل دیگر تقریباً شیوه‌های مشخصی را داریم که مطلوب نظام، دولت و مردم است ولی در حوزه اقتصادی مردم توقع دارند و دیدیم که با متانت و گذشت پای برجام نشستند.

وی افزود: دولت چون متوجه بحث برجام بود آنچنان که باید نتوانست به حوزه مسائل اقتصادی برسد ولی در این دوره رأی مردم به روحانی همراه با توقع رفع مشکلات اقتصادی و اشتغال برای مردم است.

مهرعلیزاده با بیان اینکه قطعاً باید کابینه جوان‌تر و همدست‌تر شود، تصریح کرد: باید نیروهای جوان و آگاه به مسائل اقتصادی و نیروهایی با تجربه بالای اقتصادی و اجرایی روی کار بیایند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب همچنین در پاسخ به سوالی در مورد پیام حمله موشکی سپاه به مواضع داعش در سوریه، اذعان کرد: پیامش این بود که ایران همچنان مقتدر است. انتخاباتی که در یک ماه پیش برگزار شد و مردم با حضور ۴۱ میلیونی خود به نظام رأی دادند و ضمناً اینکه دشمن اگر بخواهد یک جایی علیه جمهوری اسلامی تدارکی ببیند حال این دولت بخواهد اسرائیل باشد یا داعش پیام دندان‌شکنی می‌گیرد و با او به شدت برخورد خواهد شد.

وی همچنین ضمن اشاره به اهمیت حضور مردم در راهپیمایی روز قدس، گفت: روز قدس ابتکار حضرت امام خمینی (ع) در سال ۵۸ بود. 

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی ۷۰ سال است که منطقه را به هم ریخته، فریاد همه مسلمانان بر سر اسرائیل قطعاً اثر مثبتی خواهد داشت. 

مهرعلیزاده خاطرنشان کرد: این غده سرطانی باید از روی زمین برداشته شود و مردم با حضورشان نه تنها با این عظمت در ایران بلکه در نقاط دیگر جهان بسیار مؤثر خواهد بود.

وی اضافه کرد: رژیم صهیونیستی با شیوه‌های دیگر مثل ایجاد داعش و با همکاری ترامپ و کشورهای مرتجع منطقه این روزها به خود جرأت داده است که نه تنها در فلسطین و لبنان جنایت کند بلکه توسط داعش در حال انجام عملیات تروریستی در کل دنیا است. 

مهرعلیزاده اظهار داشت: حضور مردم در متوقف کردن این رفتار رژیم صهیونیستی اثر خوبی خواهد داشت.

انتهای پیام/منبع:خبرگزاری فارس