به گزارش “دزفول امروز“، جنازه ای مجهول الهویه در رودخانه ی دز، محدوده ی پشت تالار پذیرایی مهستان کشف گردید.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز ضمن بیان خبر فوق ابراز داشت: این پیکر غرق شده به وسیله ی آتش نشانان ایستگاه مرکزی (شماره ی یک) در رودخانه ی دز یافت شد.

وی ادامه داد: هم اکنون آتش نشانان در تلاش برای بیرون آوردن جسد کشف شده از درون رودخانه ی دز هستند.

تکمیلی:

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول همچنین افزود: در پی تماس پلیس ۱۱۰ در ساعت ۱۸:۳۵ دقیقه با سامانه ی ۱۲۵ این سازمان گزارش روئیت جنازه ی مجهول الهویه ی فوق به اطلاع ما رسید.

فرمانده ی عملیات نیز در این باره ابراز داشت: به محض دریافت خبر گروهی کامل از ناجیان سازمان آتش نشانی دزفول را به محل گزارش شده واقع در کانال آب رسانی محدوده ی پشت تالار پذیرایی مهستان، ابتدای جاده ی محمد بن جعفر (ع) اعزام نمودیم.

عبدالامیر انیس حسینی در ادامه تشریح کرد: پس از مستقر شدن در محل بلافاصله اقدام به گشت زنی در این محدوده نمودیم که پس از تحقیق مشخص شد جنازه در پشت پارک جنگلی میلاد بعد از کشتارگاه شهرداری روئیت شده و بی درنگ به محل مورد نظر رفتیم.

وی تصریح کرد: جنازه ی کشف شده مربوط به مردی حدودا ۵۵ ساله می باشد که از شواهد معلوم حدود دو تا سه روز در رودخانه بوده و هم اکنون نمایان شده است.
این ناجی سازمان آتش نشانی در پایان اذعان نمود: بالاخره پس از دو ساعت تلاش موفق به بیرون آوردن جنازه ی مجهول الهویه از رودخانه شدیم.

خبر در حال تکمیل و بروزرسانی می باشد.