به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه امروز برنامه‌های آماده‌سازی خود را در کمپ زنده‌یاد حجازی پیگیری کرد. آبی‌پوشان که صبح امروز در سالن وزنه تمرین کرده بودند عصر امروز تنها کار تاکتیکی انجام داده و برنامه‌های مربیان را مرور کردند.

*‌هرائر مگویان، یعقوب کریمی، بهنام برزای، پادوانی، رابسون نفراتی بودند که در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور نداشتند. به نظر می‌رسد با غیبت چند روزه برزای یعقوب کریمی و مگویان منصوریان روی این سه نفر نظری ندارد. 

* هنگامی که مهدی قائدی از رختکن وارد زمین چمن شد علیرضا منصوریان پیشانی این بازیکن جوان را بوسید و به او خوش‌آمد گفت. وی سپس قائدی را به جمع بازیکنان استقلال برد و علاوه بر معرفی او این بازیکن را به رحمتی و خسرو حیدری معرفی کرده و کاپیتان‌های تیم فوتبال استقلال برخورد بسیار گرمی با بازیکن تیم ملی جوانان داشتند.

 

* امروز حدود ۳۰۰ نفر از طرفداران تیم استقلال در تمرین حاضر شده و به تشویق علیرضا منصوریان پرداختند.

* دروازه‌بانان تیم استقلال در غیاب حمید بابازاده در گوشه‌ای از زمین زیر نظر اشکان نامداری تمرین کرد.

* هنگامی که تمرین تاکتیکی آبی‌پوشان زیر نظر مکدر مورت آغاز شد بازیکنان به دو دسته تقسیم شده و برنامه‌های تاکیتکی را انجام دادند. علیرضا منصوریان هم روی این تمرینات نظارت داشت. نکته جالب توجه در برنامه‌های تاکتیکی امروز و فوتبال درون تیمی حرکات انفجاری داریوش شجاعیان بود که این بازیکن در یکی دو صحنه با عبور از مدافعان باعث به وجد آمدن تماشاگران شد. همچنین حسن بیت سعید با ارسال خسرو حیدری با ضربه سر گلی زیبا به ثمر رساند که این بازیکن هم مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت.

* بهتاش فریبا و نصرالله عبداللهی در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشتند و از روی نیمکت نظاره‌گر برنامه‌های تاکتیکی شدند.

* هنگامی که تمرین امروز آبی‌پوشان به پایان رسید تماشاگران باز هم علیرضا منصوریان را تشویق کرده و شعرهایی را برای او می‌خواندند.

به گزارش خبرگزاری فارس، تمرینات تیم استقلال برای آماده‌سازی این تیم در لیگ هفدهم همچنان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/منبع :فارس