صراط: علی دایی با حضور در فدراسیون ژیمناستیک گفت: ژیمناستیک ورزشی است که در کشور ما مظلوم واقع شده، این رشته زیبا و مادر می‌تواند به تمام ورزشکاران بویژه فوتبالیست‌ها در آمادگی جسمانی یاری کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک، علی دایی برترین گلزن فوتبال جهان و قهرمان ملی صبح امروز با حضور در فدراسیون با زهرا اینچه درگاهی، رئیس فدراسیون دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

ایجاد رویه یکسان و هم جهت برای ورزش پایه و مادر ژیمناستیک، چگونگی جذب اجتماعی افراد به ژیمناستیک و اهمیت دادن این رشته ورزشی در بین کودکان از مهمترین مباحث گفت‌و‌گو بود.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در این دیدار ابتدا انتخاب زهرا اینچه درگاهی را به عنوان رئیس فدراسیون تبریک گفت و از رئیس فدراسیون و فعالیت هایش در پیشبرد ژیمناستیک کشور حمایت کرد. دایی گفت : ژیمناستیک ورزشی است که در کشور ما مظلوم واقع شده، این رشته زیبا و مادر می تواند به تمام ورزشکاران بویژه فوتبالیست ها در آمادگی جسمانی یاری کند. ژیمناستیک می تواند از آسیب دیدگی هایی که در دوران حرفه ای پیش می آید، جلوگیری کند.

برترین گلزن جهان، افزود: مسیر ورود به ورزش قهرمانی و حرفه ای بهتر است از ژیمناستیک باشد. ما باید به ورزش‌های پایه مثل ژیمناستیک اهمیت زیادی بدهیم و تمام سرمایه گذاری هایمان به این سمت باشد.

دایی در پایان گفت: وزرات ورزش باید حمایت‌های زیادی از این ورزش پایه بکند و امکانات را فراهم کند تا خانواده های زیادی به این ورزش روی بیاورند، یکی از عوامل پیشرفت کودکان در آینده ورزشی شان، فعالیت در رشته ورزشی ژیمناستیک است. اینچه درگاهی، رئیس فدراسیون هم از حضور علی دایی در فدراسیون و حمایت های ایشان تشکر و قدردانی کردند.صراط