به گزارش “دزفول امروز“، چندی پیش جبهه ی جهادی منتظران خورشید با حضور در منطقه ی محروم احمد فداله از توابع شهرستان دزفول اقدام به خدمت رسانی و محرومیت زدایی این مناطق نمودند.

مسئول بخش فرهنگی جبهه ی جهادی منتظران خورشید و روابط عمومی سازمان بسیج سازندگی کشور طی حضور در دفتر نهاد امامت جمعه ی شهرستان دزفول با حجه الاسلام و المسلمین قاضی دزفولی امام جمعه ی این شهر دیدار و گفتگو کرد.

دکتر اسماعیل احمدی طی این دیدار به ارائه ی گزارشی از اقدامات جهادی و خدماتی انجام شده در منطقه ی محروم روستای احمد فداله ی شهرستان دزفول پرداخت.

جبهه ی جهادی منتظران خورشید در راستای فعالیت جهادی مورد نظر مقام معظم رهبری مد ظله العالی و خدمت به محرومین و مناطق محروم کشور، برنامه های متعددی در روستای احمد فداله انجام داد که گزارش آن در صدا و سیما نیز به معرض نمایش عموم هموطنان درآمد.

این گروه جهادی کارهای بزرگ و فرهنگی زیادی در دست اقدام دارند از جمله همایش احمدفداله که در ارتقای سطح فرهنگی منطقه مؤثر خواهد بود.

گروه جهادی منتظران خورشید در این راستا با بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی رحمت الله علیه و نیز بنیاد مستضعفان ارتباط برقرار کرده است.

این گروه در تلاش است تا با این پیگیری ها برای تخصیص اعتبارات جهت محرومیت زدایی منطقه که مراحل نهایی خود را طی می کند اقدام نماید.

گزارش فعالیت های جهادی و خدماتی گروه جهادی منتظران خورشید به سمع مقام عظمای ولایت رسیده و به ایشان ابلاغ شده است.

منطقه ی محروم احمد فداله جزء محزوم ترین و دور از دسترس ترین مناطق شهرستان دزفول می باشد که ساکنین این مناطق از ساده ترین امکانات رفاهی محروم هستند.

به لطف خدمات بسیج سازندگی و گروه های جهادی در سال های گذشته اقدامات موثری برای محرومیت زدایی از این مناطق انجام شده است که البته نسبت به حجم مشکلات و نارسایی های موجود، کافی نیست و توجه ویژه ی مسئولین دولتی و تخصیص بودجه های عمرانی را می طلبد.

جبهه