ساعت: ۲۲:۵۰
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۰۹
شناسه خبر: ۱۱۸۳۳۷۶

در زمان کوتاه باقیمانده تا روز شنبه و اعمال نرخ‌های جدید سود بانکی، سپرده‌گذاران فرصت دارند حساب‌هایی را با نرخ سود بالاتر افتتاح کنند.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تجارت‌نیوز، در فرصت کوتاه باقیمانده تا روز شنبه و اجرای نرخ‌های جدید بانکی، بهترین گزینه ممکن برای افتتاح حساب و کسب سود مناسب برای یک دوره یک ساله افتتاح سپرده بلندمدت در یکی از بانک‌های جدول خواهد بود.چرا که در مورد سپرده‌های کوتاه‌مدت امکان کاهش نرخ سود وجود دارد.


 همان‌گونه که در جدول نیز دیده می‌شود، بهترین حالت، افتتاح حساب بلندمدت در یکی از بانک‌های گردشگری، آینده، پارسیان یا پاسارگاد است.


 

آخرین فرصت برای سپرده‌گذاری با سود بالا


 

چنانچه در مدت زمانی کمتر از یک سال به پول خود نیاز داشته باشید، سپرده بلند ۶ ماهه بانک‌های پارسیان و پاسارگاد می‌توانند گزینه مناسبی برای افتتاح حساب باشند. اما پُرواضح است که تمدید این حساب‌ها، با توجه به کاهش نرخ سود سپرده، با نرخ قبلی امکان‌پذیر نخواهد بود.

چنانچه تمایل به دریافت سودی مناسب در طی یک سال، بدون تغییر در نرخ سود سپرده خود را داشته باشید، بهترین گزینه های پیشِ رو، افتتاح حساب بلندمدت در یکی از بانک‌های گردشگری، آینده و پارسیان است.

چنانچه تمایل به دریافت سود بالاتری از سپرده خود داشته باشید، می‌توانید با افتتاح حساب‌های بلندمدتی که سود سالانه را در ابتدای دوره به حساب شما واریز می‌کنند (برای مثال سپرده بلندمدت سودمند بانک آینده) و سپرده‌گذاری مجددِ سود دریافتی از این سپرده در یکی از سپرده‌های بلندمدت ذکر شده به صورت ترکیبی عمل کنید و در نهایت سود سپرده سالانه ۲۴% و یا بالاتر از سپرده خود دریافت کنید.

لازم به یادآوری است که شعب بانک آینده روز جمعه نیز باز هستند و سپرده‌گذاران قادرند روز جمعه هم در این بانک افتتاح حساب کنند.


 شبکه اطلاع رسانی دانا