به گزارش “دزفول امروز“، “میزگرد صمیمانه #دزفول_امروزی با مسئولین” در محل دفتر پایگاه خبری تحلیل دزفول امروز با حضور ناصر نظری، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دزفول برگزار شد. قبلا بخش اول و دوم آن به مخاطبین محترم ارائه شده. در زیر بخش پایانی این نشست صمیمانه تقدیم می شود:

وی در رابطه با رضایت کلی از عملکرد اداره ورزش دزفول گفت: به لطف خدا سال۹۵ اداره ورزش و جوانان شهرستان دزفول در استان اداره برتر شد. چندین هیئت ورزشی ما نیز (فوتبال، جانبازان و معلولین، همگانی، بسکتبال، کشتی)  بر اساس عملکرد خود حائز رتبه برتر استان شدند. جا دارد از همه دست اندرکاران ورزش شهرستان تشکر کنم.

نظری با اشاره به وضع برخی اماکن ورزشی دزفول اذعان کرد: یکی از برنامه های جدی ما که از اواخر سال ۹۵ آغاز شده، رایزنی با بخش خصوصی در راستای مرمت و نوسازی اماکن ورزشی است. دراین باره مجوزهای لازم برای تجاری سازی قطعه زمین هایی از استادیوم ورزشی در بلوار ۱۵خرداد اخذ شده اما تا کنون اقدامی صورت نگرفته. لذا ما با یک سرمایه گذار صحبت کردیم کار را برای ما به انجام برساند.

نظری در بخش های پایانی سخنان خود از مسولین سال های گذشته اداره تشکر کرد: جا دارد از همکاران محترم که در رشد ورزش شهرستان نقش داشته اند نظیر آقای حمید آستی، خیر عزیز آقای ریسمان سنج که در اداره ورزش و جوانان و اداره آموزش و پرورش به ساخت و ساز با هزینه شخصی مشغول هستند تقدیر کنم.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان دزفول به سوال مجری درخصوص نقاط ضعف و قوت این اداره اینگونه پاسخ داد: نقطه ضعف ما همچون اکثر ادارات دولتی نبود اعتبار است که دستمان را بسته است اما نقطه قوت ما نیروی کارشناسی هستند که در شهرستان در زمینه ورزش مشغول خدمت هستند و با سخت کوشی امور ورزش شهرستان را پیش می برند. اینجانب از همه آنان تشکر می کنم.

نظری ساماندهی هیئت های ورزشی را مهمترین برنامه سال۹۶ دانست و گفت: ساماندهی هیئت های ورزشی با توجه به بضاعت اندکشان از لحاظ سخت افزاری، جزو برنامه های مهم ما از ابتدای امسال کلید خورد و امیدواریم تا پایان سال حداقل یک اتاق برای دفترکار در اختیارشان قرار دهیم و بتوانیم مسابقات ورزشی را که در طول سال برگزار می شود از طریق ساماندهی هیئت های ورزشی به بهترین شکل اجرا کنیم.

نظری در ارزیابی موفقیت خود گفت: مردم باید ما را قضاوت کنند. تا بحال نگذاشته ام مراجعه کننده از اتاقم دلگیر و ناراحت بیرون برود و حتی اگر نتوانسته باشم خواسته آن ها را برآورده سازم سعی کرده ام با زبان منطق و خوشرویی با آن ها صحبت کنم و امیدوارم همواره مردم از ما راضی باشند که این همان رضایت خداوند است.

نظری ادامه داد: اگر نقدی بر اینجانب و اداره ورزش و جوانان وارد باشد نیز به دیده منت می پذیریم. چرا که هر مجموعه ای کاستی هایی دارد و امیدوارم کاستی ها و ضعف های ما به شخصیت ما برنگردد.

وی درباره نمره دادن به خود و مجموعه اداره گفت: شاید نمره بالای ۱۵ به ما تعلق بگیرد..

نظری در پایان ابراز داشت: نکته بسیار مهمی می خواهم به اطلاع مردم برسانم. از مردم عزیز می خواهم برای هرگونه مشارکت در امر ورزش در هر زمینه، قبلا از مجوزهای لازم آن آگاهی داشته تا شاهد حوادثی همچون چال کندی نباشیم.

وی ادامه داد: مردم باید با هوشیاری از بروز حوادث ورزشی جلوگیری کنند. کسانی حتی بدون غرض و بدون داشتن نیت سودجویانه می خواهند فعالیتی انجام دهند اما فعالیت آنان چون فاقد مجوز است منجر به گرفتاری عده ای از مردم می شود. حتی برای شرکت در رشته های ورزشی از میزان شهریه آن باشگاه و مدرک های ورزشی مربیان باشگاه ها پرس وجو کرده و با اطلاع کامل و آسودگی خاطر در آن رشته ورزشی فعالیت کنند مواردی مشاهده شده که افرادی بدون مجوز و بدون تاسیس باشگاه، در فضای مجازی تبلیغات کرده و عده ای از مردم را جذب می کنند و با اخذ شهریه آن ها را در اماکن عمومی همچون پارک ها به تمرین ورزشی مشغول می کنند. این در حالی است که اگر حادثه ای برای کسی اتفاق بیوفتد کسی پاسخ گوی مردم نخواهد بود.

سرانه    برنامه

* بخش اول:

برنامه مدونی در بخش جوانان نیست/ بی‌میلی سرمایه‌گذاران خصوصی +تصاویر

* بخش دوم:

سرانه ورزشی دزفول زیر یک سوم استاندارد/ معافیت مالی باشگاه‌ها +تصاویر