به گزارش “دزفول امروز” نشست خبری مدیر اجرایی هیئت رزمندگان و عاشقان ثار الله علیه السلام شهرستان دزفول با خبرنگاران و اصحاب رسانه ی این شهر برگزار شد.

مدیر اجرایی هیئت رزمندگان و عاشقان ثارالله (ع) شهرستان دزفول در این جلسه ضمن تکریم جایگاه مدافعان حرم ابراز داشت: جای جای حرکت ارزشمند مدافعان حرم اهل بیت (ع) از قیام امام حسین (ع) الگو گرفته شده و بر مبنای بصیرت، موقعیت شناسی و عمل به اصل مهم “تکلیف گرایی” بود.

سید عزیز الله پژوهیده با اشاره به نزدیکی ایام محرم الحرام و عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) اضافه کرد: سر دادن ندای “حسین حسین” آسان است ولی حسین وار و زینب وار پای عمل ماندن دارای اهمیت می باشد.

وی اظهار داشت: باید در این ایام مقدس همگی به دنبال اجرای شعائر حسینی (ع) و تبیین آن برای گروه ها و اقشار مختلف مردم باشیم.

مدیر اجرایی هیئت رزمندگان و عاشقان ثارالله (ع) شهرستان دزفول ضمن اعلام آمادگی جهت تعامل بیشتر با رسانه ها در تکریم این حرفه عنوان کرد: خبرنگاری حرفه ی سختی است و خبرنگاران نمایندگان مردم به جهت مطالبه ی مشکلات آنان هستند.

پژوهیده در ادامه ی سخنان خود با خبرنگاران حاضر در جلسه تصریح کرد: جای تاسف بسیار دارد که بسیاری از مسئولان تحمل انتقاد دیگران را ندارند.

وی افزود: متاسفانه شاهدیم که مسئولیت یکی از دستگاه ها به شخصی واگذار می شود و متعاقب آن بیلبوردهای شهرستان در هجوم پیامهای تبریک و تصاویر وی قرار می گیرند که ظلم به فضای شهری است.

مدیر اجرایی هیئت رزمندگان و عاشقان ثارالله (ع) شهرستان دزفول ابراز تاسف کرد: برای گرامیداشت شهید مدافع حرم محسن حججی که افتخار شیعه و ملت شهید پرور ایران است تنها ۲ بنر در سطح شهر دیدیم.

پژوهیده اضافه کرد: در مورد دفاع مقدس نیز با چنین وضعیتی روبرو هستیم که انتظار داریم خبرنگاران نسبت به این موضوعات بی تفاوت نباشند.

وی ادامه داد: برخی مسئولین نگاهی از بالا به پائین نسبت به مردم خود دارند در حالی که بر اساس شریعت اسلام و مبانی انقلاب اسلامی ما مسئولین خدمتگزار مردم هستند و باید کنار آنان قرار گیرند.

ثبت تصویر یادگاری مدیر اجرایی هیئت رزمندگان و عاشقان ثارالله (ع) شهرستان دزفول با اصحاب رسانه و خبرنگاران پایان بخش این نشست صمیمی بود.

همچنین دو جلد کتاب با موضوعات فرهنگی و یک عدد چفیه ی مشکی رنگ هدایای متبرک هیئت رزمندگان به حاضرین در این ویژه برنامه بود که توسط مدیر اجرایی هیئت به آنان اهدا گردید.

تصاویر اختصاصی خبرنگار دزفول امروز از نشست خبری یاد شده را در پایان این گزارش مشاهده می کنیم.

حسین