به گزارش “دزفول امروز“؛ دومین نشست میزگرد صمیمانه ی #دزفول_امروزی با مسئولین شهرستان دزفول با حضور “عبدالمحمد جرجانی” رئیس اداره ی آموزش و پرورش این شهرستان در دفتر پایگاه خبری تحلیلی دزفول امروز برگزار شد.

“پرویز مرادی برزگر زاده” روابط عمومی و “احسان شاهین زاده” مسئول دفتر ریاست اداره ی آموزش و پرورش شهرستان دزفول مسئول این اداره را در برنامه ی یاد شده همراهی کردند.

نشست فوق دومین برنامه از سلسه نشست های میزگرد صمیمانه ی دزفول امروزی با مسئولین شهرستان دزفول و گفتگو با ایشان توسط به شمار می رود که بحمد الله با کیفیت مطلوب اجرا گردید.

در برنامه ی قبلی و نخستین نشست میزبان “ناصر نظری” مسئول اداره ی ورزش و جوانان شهرستان دزفول بودیم که گالری تصاویر، کلیپ چند رسانه ای و مشروح اخبار آن پیش تر ارائه شد.

گزارش لحظه به لحظه ی تصویری از این آیین که به مناسبت نزدیک شدن به مهرماه و آغاز سال تحصیلی دانش آموزان تشکیل شد را از نگاه لنز دوربین خبرنگاران دزفول امروز می بینید:

نخستین

دکور برنامه پیش از این همراه با چاشی سادگی و مزین به پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران، تصویر امام خمینی (ره) و امام خامنه ای رهبر انقلاب، گل و تزئینات صنایع دستی از جمله رومیزی ترمه بافی شده و ظرف کپوبافی (از هنرهای بومی و دست بافت های شهرستان دزفول) با تلاش و سلیقه ی دزفول امروزی چیدمان یافت.

مسئول اداره ی آموزش و پرورش شهرستان دزفول طی این نشست، با حوصله به مطالبات مردمی و پرسش های خبرنگاران دزفول امروز پاسخ گفت.

در ادامه کارت خبرنگاری افتخاری پایگاه خبری تحلیلی دزفول امروز با تصویری که پیشتر توسط خبرنگار این پایگاه از وی گرفته شده بود به او اهدا گردید.

قاب عکس زیبای “فرمان امیرالمومنین امام علی (ع) برای مسئولین” شامل فرازی از نامه ی پنجم نهج البلاغه دیگر هدیه ی ارزشمند دزفول امروز به نظری بود.

عکس یادگاری خبرنگاران پایگاه خبری تحلیلی دزفول امروز با مسئول اداره ی آموزش و پرورش شهرستان دزفول پایان بخش این برنامه بود.

جرجانی در پایان میزگرد از فضای صمیمانه ی حاکم بر برنامه و جوانان تلاشگری که با کوشش خود این برنامه و دیگر فعالیت های رسانه ای پایگاه خبری تحلیلی دزفول امروز را ممکن می سازند قدردانی نمود.

از شما مخاطبین عزیز که پرسش های خود را در اختیار ما قرار دادید و مسئول اداره ی آموزش و پرورش شهرستان دزفول که با حضور و پاسخگویی خود به سوال های شما باعث اجرایی شدن این برنامه شد سپاسگزاریم.

ان شاء الله متعاقبا و در بخش های بعدی خبری مشروح میزگرد فوق و تولیدات تیم چند رسانه ای دزفول امروز از این نشست را ارائه می دهیم.

همچنین در برنامه های بعدی میزبان دیگر مسئولین شهرمان هستیم که با اعلام قبلی پرسش های شما مخاطبین عزیز را از شما دریافت و به ایشان ارائه خواهیم نمود.

تصاویری دیگری از این نشست صمیمی را در ادامه پیشکش حضورتان می کنیم.

گالری تصاویر:

میزگرد صمیمانه #دزفول_امروزی با رئیس اداره آموزش و پرورش