کد خبر: ۱۴۵۷۱۴۳/۳۱

زمان: ۱۴:۴۰  
۱۳۹۶/۰۶/۰۵

بازدید: ۳,۶۲۱پلیسی که روز گذشته از سرخیو آگوئرو به خاطر ضربه ای که مهاجم سیتی به او زده بود شکایت کرده بود، شکایتش را پس گرفت.

به گزارش “ورزش سه”، پس از گل دقایق پایانی سیتی، هواداران این تیم در ورزشگاه ویتالیتی به داخل زمین هجوم بردند و ماموران پلیس در تلاش بودند جلوی حضور آنها را بگیرند. بازیکنان سیتی نیز به سمت آنها رفتند تا این گل را جشن بگیرند و در همین حین، دوربین ها درگیری سرخیو آگوئرو با دو مامور پلیس را شکار کردند که قصد دستگیری دو هوادار سیتی را داشتند.

 

 

 

مامور پلیس پس از بازی مدعی شده بود که آگوئرو به او ضربه زده ولی ستاره آرژانتینی در توئیترش این موضوع را رد کرده بود. حال باشگاه بورنموث با انتشار بیانیه ای مدعی شد که شکایت مامور پلیس پس گرفته شده و تمام موضوع یک “سوء تفاهم” بوده است.

 

در این بیانیه آمده:” باشگاه به خاطر اینکه متوجه شده کل موضوع یک سوء تفاهم بوده، اظهارنظر قبلی را پس می‌گیرد. باشگاه بورنموث می‌داند که مامور پلیس در حال انجام وظیفه خود برای جلوگیری از ورود تماشاگران به زمین بوده که در نهایت برای امنیت بازیکنان و هواداران است. باشگاه دیگر هیچ صحبتی در این رابطه انجام نخواهد داد.”منبع: ورزش سه