به گزارش “دزفول امروز“، جلسه ی رسمی شورای اسلامی شهر دزفول با حضور محمد علی دوایی فر شهردار منتخب و ایمان کناری زاده سرپرست شهرداری دزفول برگزار شد.

در ابتدای این جلسه عظیم سرافراز ریاست شورا از تائیدیه ی انتخاب دوایی فر به عنوان شهردار و کناری زاده برای سرپرستی شهرداری دزفول تا زمان تائید وزارت کشور توسط فرمانداری وی›ه ی شهرستان خبر داد.

میرزا علی آستی نیز در نطق پیش از دستور خود با تشکر از خدمات کرمی نژاد شهردار سابق و تبریک به دوایی فر برای انتخاب به عنوان شهردار ابراز داشت: تمام تلاش خود را به جهت احقاق حقوق شهروندان و افزایش همدلی و وحدت به کار خواهم گرفت.

وی با اشاره به پروژه ی قائم تصریح کرد: خوشبختانه اولویت خوبی برای شروع در نظر گرفته شده است. طرح قائم گنج نهفته‌ ای است که مشکلات نهانی دارد و در کارگروهی باید بررسی شود.

آستی تشریح کرد: باید پویا نمایی (انیمیشن) تبلیغاتی ساخته شده و در رسانه های استان ارائه شود تا زمینه پیش‌ فروش مغازه‌ ها فراهم گردد.

محمد علی دوایی فر در رابطه با موضوع فوق اظهار داشت: از پروژه ی قائم بازید کرده ام، باید پارکینگ مجموعه فعال شود تا ترافیک و مشکل کمبود پارکینگ مرکز شهر حل شود و بتوانیم فروش واحدهای تجاری و مغازه ها را پیگیری کنیم و مشکلات مالی شهرداری نیز رفع گردد.

شهردار دزفول گفت: قناتی در محل اجرای پروژه واقع بود که ظرفیت بالقوه ی گردشگری داشت و متاسفانه پر شده و نیازمند احیاست.

مهمان اصلی جلسه تبیین کرد: نیازمند بازه ی زمانی یک ماهه هستیم تا دروازه ی پروژه را آغاز کنیم. پارکینگ مجموعه دارای ظرفیت تامین جای پارک برای ۵۰۰ دستگاه خودرو می باشد.

در ادامه با رای اعضای شورا حمیدرضا چمن آرا، میرزاعلی آستی و عادل دوایی فر که تخصص مرتبط دارند به عنوان نمایندگان شورا در کارگروه بررسی تخصصی پروژه قائم انتخاب شدند.

ایمان کناری زاده سرپرست شهرداری دزفول پس از اشاره به مشکلات مالی در شهرداری در خواست جلسه ی غیر علنی کرد و ادامه ی جلسه بدون حضور اصحاب رسانه برگزار گردید.

پس از پایان جلسه ی رسمی شهردار و اعضای شورای شهر دزفول از چند پروژه درحال احداث و نیمه‌ کاره بازدید کردند.

پروژه های مجموعه ی فرهنگی ورزشی شهید سوداگر (هزاره ی سوم)، قائم، سرپوش گذاری کانال فاضلاب کوی آیت الله مدرس در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت.

تصاویر اختصاصی خبرنگار دزفول امروز از این جلسه و بازدیدهای پی آن را در ادامه می بینید.

     گام