به گزارش “دزفول امروز“، صبح امروز شنبه ۱۵ مهر ماه ۱۳۹۶ آیین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی مستقر در شمال استان خوزستان به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی برگزار شد.

طی این مراسم که در محل میدان صبحگاه ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان دزفول اجرا گردید فرماندهان ارشد نیروهای مسلح، امام جمعه، نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی و چندی از مسئولین شهرستان حضور پیدا کردند.

حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی امام جمعه ی شهرستان دزفول طی این مراسم با حضور در سخنگاه میدان با آرزوی قبولی عزاداری های خالصانه و با شکوه مردم دزفول هفته ی نیروی انتظامی را به سبزپوشان حافظ امنیت تبریک گفت.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول ابراز داشت: به برکت تدابیر رهبر انقلاب و کوشش های شبانه روزی نیروهای نظامی و انتظامی ایران اسلامی جزء امن ترین کشورهای منطقه می باشد.

سخنران برنامه در ادامه خاطر نشان کرد: امروزه شاهدیم کشوری که خود را رئیس و کدخدای دنیا می داند حادثه ی تروریستی بزرگی اتفاق می افتد و پلیس آمریکا توان جلوگیری از آن را نداشت و تلفات زیادی داشت.

وی در پایان سخنان خود ضمن آرزوی توفیق برای همه ی خدمتگزاران به اسلام و انقلاب ابراز امیدواری کرد: ان شاء الله بتوانیم این انقلاب را به دست صاحب اصلی اش حضرت ولی عصر (عج) برسانیم.

شایان ذکر است طبق روال همیشگی خانواده های شهدای نیروی انتظامی شهرستان دزفول و حضور خانواده های ایشان و نیز عکس های شهدای مدافع حرم شمال استان خوزستان زینت بخش این آیین صبحگاه بود.

افزون بر سخنرانی امام جمعه ی شهرستان دزفول، برنامه های مختلف دیگری از جمله سخنرانی فرمانده ی نیروی انتظامی شهرستان، اجرای گروه ورزشی باستانی کاران، حرکات سریع ورزشکاران رزمی، هنرنمایی های موتورسوارن، چند عملیات انفرادی و گروهی باز و بسته کردن اسلحه با چشم بسته و روی موتور سیکلت بخش های متنوعی از این آیین نظامی به شمار می رفت.

همچنین در پایان مراسم صبحگاه هفته ی نیروی انتظامی از افرادی همچون خانواده ی شهدای نیروی انتظامی، فرماندهان پیشین بازنشسته و فعلی و نیز فعالین نمونه ی افتخاری، کادر و وظیفه ی این نیرو در زمینه های گوناگون تشکر و قدردانی صورت گرفت.

قابل توجه است پس از خاتمه ی این آیین، نشست خبری فرمانده ی نیروی انتظامی با خبرنگاران و اصحاب رسانه و فضای مجازی اجرا گردید که مشروح این جلسه را در خبرهای بعدی تقدیم حضورتان می شود.

تصاویر اختصاصی و زیبای خبرنگار دزفول امروز از این مراسم با صلابت و پر شکوه صبحگاه را در پایان این گزارش با هم مشاهده می کنیم.

گزارش تصویری کامل این برنامه را در لینک زیر ببینید.

صبحگاه نیروهای مسلح دزفول به افتخار هفته ناجا