به گزارش “دزفول امروز“، صبح امروز چهارشنبه پنجم مهر ماه ۱۳۹۶ آیین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان دزفول در تیپ ۲۹۲ زرهی این شهرستان برگزار شد.

طی این ویژه برنامه که به مناسبت بزرگ داشت هفته ی دفاع مقدس و در آخرین روز این هفته با حضور امام جمعه، فرماندار ویژه و فرماندهان و یگان های نیروهای مسلح شهرستان دزفول اجرا گردید، مسئولین حاضر در میدان از واحدهای نمونه ی رژه سان دیدند.

در این مراسم امام جمعه ی شهرستان دزفول در ابتدای سخنان خود ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و یاران وفادارش به گرامی داشت هفته ی دفاع مقدس و جان فشانی های رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی پرداخت و این تقارن را نیکو برشمرد.

حجت الاسلام سید محمد علی قاضی دزفولی ابراز داشت: دوران دفاع مقدس خون پاک یاران حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) را با خون مطهر شهدای دفاع مقدس در هم آمیخت و آنان را جاودانه کرد.

سخنران برنامه در ادامه عنوان کرد: شهدا با عشق به حضرت سیدالشهدا (ع) داشتند و درسی که از نهضت خونین امام حسین (ع) گرفتند آسمانی شدند.

وی افزود: امروز تمام نیروهای مسلح سرافراز جمهوری اسلامی ایران آماده ی فداکاری برای دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

امام جمعه ی شهرستان دزفول خاطر نشان کرد: دشمن بدعهد و فریبکار جرأت ندارد دست از پا خطا کند چون با عکس العمل قاطع و کوبنده ی جمهوری اسلامی مواجه می گردد.

قاضی دزفولی در پایان سخنان خود تصریح کرد: روحیه ی اقتدار جمهوری اسلامی سبب عصبانیت ترامپ رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر خیره سر و غاصب رژیم صهیونیستی شده است.

در ادامه ی مراسم چند تن از نیروهای بازنشسته ی تیپ ۲۹۲ زرهی شهرستان دزفول مورد تجلیل فرماندار، امام جمعه و فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان دزفول و دیگر مسئولین حاضر در مراسم قرار گرفته و برنامه ی ترفیع درجه ی یکی از نیروها صورت پذیرفت.

در پایان غلامحسین کوثری کیا مداح اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به مناسبت گرامی داشت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان به بیان مصائب آن حضرت و یاران وفادارش پرداخت.

تصاویر اختصاصی و زیبای خبرنگار دزفول امروز از آیین پرصلابت صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی مستقر در شهرستان دزفول را در پایان این گزارش با هم مشاهده می کنیم.