تصادف شدید بین دو خودروی وانت پیکان و سواری پراید دو مصدوم بر جای گذاشت. خوشبختانه این حادثه تلفات جانی به همراه نداشت.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار دزفول امروز ضمن بیان خبر فوق تشریح کرد: در ساعت ۱۱:۲۵ دقیقه ی امروز طی تماس یکی از شهروندان با سامانه ی ۱۲۵ این سازمان گزارش تصادف دو دستگاه خودروی وانت پیکان و سواری پراید به اطلاع ما رسید.

باقر مهرنما (معاونت عملیات) در این باره ابراز داشت: پس از دریافت گزارش این حادثه، اکیپ امداد و نجات سازمان را سریعا از ایستگاه شماره ی یک (ایستگاه مرکزی میدان مقاومت) به محل حادثه واقع در جاده ی شوشتر ابتدای جاده شهر حمزه اعزام نمودیم.

مهرنما تصریح کرد : در این حادثه که به علت برخورد وانت پیکان از عقب با سواری پراید هنگام عبور از سرعت گیر رخ داد، متأسفانه دو مرد ۷۰ و ۴۵ ساله مجروح شدند که قبل از رسیدن خودروی آتش نشانی توسط اهالی و رهگذران از خودرو بیرون آورده شده بودند.

وی افزود: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل و اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از بروز خطرات ناشی از حادثه، افراد مصدوم را تحویل عوامل اورژانس دادند.

مهرنما در ادامه گفت : در این حادثه برای مصدومین اتفاق خاصی پیش نیامد و پس از اقدامات بالینی در محل به مرکز فوریتهای پزشکی اعزام شدند.

جاده ی مواصلاتی دزفول به شوشتر یکی از محورهای حادثه خیز شهرستان می باشد که نیاز مبرمی به انجام اصلاحات ترافیکی از جمله تعریض دارد. بخش هایی از این جاده که در حوزه ی استحفاظی اداره راه و شهرسازی گتوند می باشد از چند سال پیش چهاربانده شده اما در بخشی که در حوزه شهرستان دزفول است همچنان تعریض انجام نشده است. این درحالی است که این مسیر محل تردد خودروهای سنگین زیادی است.