به گزارش “دزفول امروز” به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان، امروز ۱۴آبان۹۶ مراسم صبحگاه نیروهای مسلح در دزفول با حضور خانواده شهید محسن حججی و خانوداه های شهدای مدافع حرم دزفول و اندیمشک اجرا گردید. این مراسم که اختتامیه یکصد و شصت و پنجمین دوره رزم مقدماتی بود در آموزشگاه نظامی شهید باکری شهرستان دزفول برگزار شد.

معاون فرهنگی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع فرماندهان، پرسنل نظامی و انتظامی و خانوداه های شهدای مدافع حرم دزفول و اندیمشک بر الگو پذیری جوانان از زندگی شهدا تاکید کرد.

پدر شهید حججی نیز در این مراسم سخنرانی کرد که در اشاره به وژگی های این شهید بزرگوار به روحیه تحقیق او در مسایل مختلف شاره کرد و گفت: او محقق خوبی بود. در امور مختلف اعتقادی، سیاسی و اجتماعی اهل تحقیق بود لذا پشتوانه اعتقادی قوی ای داشت و به همین دلیل در لحظه اسارت به دست داعش آن نگاه با صلابت را داشت.

مراسم صبحگاه نیروهای مسلح در دزفول با حضور خانواده شهید حججی

همچنین دیروز به دعوت امام جمعه دزفول مراسم نماز وحدت با حضور خانواده شهید حججی در آستان مقدس محمد بن موسی الکاظم سبزقبا اقامه شد.

حجت الاسلام قاضی امام جمعه دزفول حرکت جوانان ایران در دفاع از حریم اهل بیت را مصداق لیبک به ندای امام حسین (ع) دانست

در پایان این آئین با تقدیم لوح از خانواده شهید محسن حججی و خانواده های شهدای مدافع حرم شهرستان های دزفول و اندیمشک تجلیل به عمل آمد.

شهید محسن حججی ۲۵ ساله از افراد خیر نجف آباد و مدافع حرم بود که مرداد امسال در نبرد با تکفیری های داعش در منطقه مرزی بین عراق و سوریه به اسارت نیروهای داعش درآمد و پس از دو روز اسارت، تکفیری های داعش با جداکردن سر از بدن، او را به شهادت رساندند.

۱۴آبان۹۶ مراسم نماز وحدت دزفول در سبزقبا با حضور خانواده شهید حججی

 

در ادامه گزارش تصویری از این مراسم به مخاطبان گرامی تقدیم می گردد: