به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دزفول امروز“، ستاد امر به معروف و نهی از منکر ناحیه ی مقاومت بسیج شهرستان دزفول نهادی است که در راستای سنت حسنه ی امر به معروف و نهی از منکر اقداماتی تاثیرگذار انجام می دهد.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر ناحیه ی مقاومت بسیج شهرستان دزفول به مناسبت گرامی داشت هفته ی بسیج، دو اقدام فرهنگی در این شهرستان اجرا کرد.

در اولین برنامه، رزمایش بزرگ تذکر لسانی با حضور ده ها نفر از خواهران و برادران عضو طرح طلایه داران در خیابان های اصلی شهر دزفول برگزار گردید.

طی این رزمایش، آمرین به معروف و ناهیان از منکر علاوه بر تذکر زبانی، هدایایی همراه با گل بین مردم شهر دزفول توزیع کردند.

در این آیین اعلام شد رزمایش به صورت مستمر در آینده تداوم خواهد داشت و همه ی اعضای طرح طلایه داران که دوره های آموزشی را گذرانده و دارای کارت شناسایی می باشند می توانند در این ماموریت حضور داشته باشند.

دیگر برنامه ی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول، برپایی ایستگاه صلواتی توسط آمرین به معروف و ناهیان از منکر شهرستان بود.

این ایستگاه صلواتی در محل چهار راه شریعتی در مرکز شهر دزفول بر پا گردیدو طی آن با  چای زعفران و خرما از عموم شهروندان پذیرایی به عمل آمد.

در این ایستگاه صلواتی که مزین به تصاویر مطهر شهدای مدافع حرم بود سرودهای حماسی نیز پخش گردید و با دود نمودن اسپند از مردم استقبال شد.

امر به معروف و نهی از منکر یکی از واجبات شرعی است که در صورت اجرای آن شاهد جامعه ای سالم و انسانی تر خواهیم بود.

تصاویری از دو برنامه ی فرهنگی یاد شده را که توسط آمران به معروف و ناهیان از منکر برگزار شد را در پایان این گزارش خبری با هم مشاهده می کنیم.