به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دزفول امروز“، انفجار مخزن گاز ال پی جی شب گذشته یکشنبه سوم دی ماه ۱۳۹۶ در سه راهی شهرک حمزه از مناطق اقماری شهرستان دزفول حادثه آفرید.

حادثه ی یاد شده منجر به آسیب به کارخانه های خمیر مایه، پرسی گاز و چند واحد تولیدی دیگر در این منطقه گردید.

همچنین این انفجار و آتش سوزی صدای مهیبی ایجاد کرد که در شهرستان دزفول و شهرستان های مجاور در شمال استان خوزستان شنیده شد.

۱۰۰ نیروی امدادی از سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری های شهر و مناطق دزفول، صفی آباد، شهر امام (ره)، میانرود، حمزه، شوش و اندیمشک، و پایگاه چهارم شکاری در این عملیات اطفای حریق نقش آفریدند.

نیروهای امدادی، خدماتی و نظامی از نهادهای مختلفی همچون نیروی انتظامی، ناحیه ی مقاومت بسیج، پلیس راهنمایی و رانندگی و فوریت های پزشکی نیز با سازمان آتش نشانی همکاری کردند.

با تلاش هایی که صورت گرفت در همان ساعات اولیه آتش سوزی خاموش، نشت گاز کنترل و گاز مخزن تخلیه شد.

خوشبختانه انفجار یاد شده که در اثر بی احتیاطی در پر کردن کپسول گاز رخ داد تلفات جانی در پی نداشت ولی متاسفانه باعث آسیب دیدگی و مسمومیت تعدادی از همشهریان گردید و آن ها را راهی بیمارستان کرد.

این حادثه ی بزرگ یک بمب خبری رسانه ای نیز بود و اخبار آن در رسانه ی ملی و رسانه های جمعی و محلی بصورت لحظه به لحظه گزارش شد.

عکس های اختصاصی خبرنگار اعزامی پایگاه خبری تحلیلی دزفول امروز به محل وقوع حادثه ی یاد شده را در پایان این گزارش با هم مشاهده می کنیم.