به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دزفول امروز“، جلسه ای به منظور هماهنگی جهت برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم ایام الله دهه ی مبارکه ی فجر در شهرستان دزفول بر پا شد.

این جلسه مدیران ادارات و نهادها، ریاست شورای اسلامی شهر و شهردار دزفول در دفتر امام جمعه ی این شهرستان برگزار گردید.

همچنین برنامه ریزی برای چگونگی اجرای یادواره ی سردار شهید حاج احمد سوداگر از پیشکسوتان و فرماندهان دوران دفاع مقدس دیگر موضوع مورد بحث و تبادل نظر مسئولین حاضر در این جلسه به شمار می رفت.

معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه ی شهرستان دزفول که در شرایط بی فرمانداری و حتی بی سرپرستی فرمانداری شهرمان سکاندار موقت این فرمانداری شده در این جلسه به تشریح برنامه ها و مراسم های دهه ی مبارکه ی فجر انقلاب اسلامی پرداخت.

امیر عیسی زاده تاکید کرد: از کلیه ی روسای دستگاه هایی اجرایی انتظار می رود نسبت به برگزاری مطلوب مراسمات دهه ی فجر با اهتمام و تلاش، به دنبال نوآوری در ارائه ی شکل اجرایی برنامه ها باشند.

سکاندار فرمانداری ویژه ی شهرستان دزفول خاطر نشان کرد: باید سعی شود به منظور انتقال آرمان های انقلاب به نسل جوان و نوجوان برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

وی اظهار داشت: شهرداری دزفول و کلیه ی شهرداری های شهرهای اقماری شهرستان دزفول می بایست با حساسیت بیشتر نسبت به فضاسازی و تزئینات شهری با هماهنگی ستاد گرامی داشت دهه ی مبارکه ی فجر اقدام کنند.

معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه ی شهرستان دزفول ادامه داد: از شهرداری این شهر و سایر شهرداری های شهرهای اقماری و همچنین رسانه ها انتظار می رود تا در خصوص افتتاحیه های پروژه های عمرانی، خدماتی و …. دستگاه های اجرایی شهرستان دزفول اطلاع رسانی لازم را انجام دهند.

عیسی زاده یادآورد شد: همچنین روز ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶ یادواره ی سردار شهید حاج احمد سوداگر در حسینیه ی ثارالله شهرستان دزفول برگزار می شود.

سکاندار فرمانداری ویژه ی شهرستان دزفول تشریح کرد: این برنامه به همت موسسه ی فرهنگی سردار شهید حاج احمد سوداگر و ناحیه ی مقاومت بسیج شهرستان دزفول و نیز با پشتیبانی فرمانداری ویژه ی این شهرستان دزفول اجرا می گردد.

وی در پایان سخنان خود تصریح کرد: کلیه ی دستگاه های اجرایی موظف به همکاری برای اجرای این برنامه ها هستند چرا که هدف دشمنان انقلاب و ایران دور نگه داشتن اذهان مردم از ارزش های انقلابی است و قطعا برگزاری این چنین مراسماتی پاسخ محکمی به توطئه های آن ها می باشد.

تصاویری از جلسه ی یاد شده را در پایان این گزارش خبری با هم مشاهده می کنیم.

نوآوری

پوستر اطلاعیه آیین ششمین بزرگداشت شهید سوداگر در ادامه می آید.

برای مشاهده و دریافت تصویر در اندازه ی بزرگ روی عکس کلیک کنید.