February 20,2018 | ۱۳۹۶/۱۲/۰۱

نخستین نشست خبری شهردار دزفول

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دزفول امروز“، نخستین نشست خبری محمدعلی دوایی فر شهردار جدید دزفول با خبرنگاران و اهالی رسانه و مطبوعات در سالن جلسات شهرداری این شهر برگزار شد.

طی این نشست دوایی فر ضمن ارائه ی برنامه های آتی خود و اعلام سیاست های شهرداری جهت شکوفایی شهر دزفول در تمامی عرصه های مرتبط با شهرداری، به سوالات خبرنگاران حاضر در جلسه پاسخ گفت.

شهردار دزفول همچنین از اهالی رسانه خواست مطالبات، پیشنهادات و انتقادات مردم را به شهرداری رسانده و در کنار آن، خدمات انجام شده توسط مجموعه ی شهرداری این شهر را منعکس کنند تا به اطلاع عموم شهروندان عزیز برسد.

طی این برنامه ی خبری دوایی فر خبرنگاران را در جریان وضعیت پروژه های در حال اجرا و نیز در دست بررسی و اقدام شهرداری دزفول قرار داد.

مشروح خبر گفتگوی اهالی رسانه های جمعی و مطبوعات شهرستان دزفول با شهردار منتخب این شهر و توضیحات و پاسخ های دوایی فر به پرسش های خبرنگاران حاضر در این جلسه را در خبرهای تکمیلی بعدی تقدیم شما مخاطبین عزیز می کنیم.

تصاویر اختصاصی خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی دزفول امروز از نخستین نشست خبری شهردار دزفول را در ادامه ی این گزارش خبری با هم مشاهده می کنیم.