اخبار ویژه » اقتصادی » تیتر یک » دزفول » فرهنگی اجتماعی » ورزشی
کد خبر : 343736
یکشنبه - ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۳
رئیس اداره ورزش و جوانان دزفول:

گلایه امام‌جمعه جهت حمایت مسئولین از ما بود/ برخی نقدها از ناآگاهی است +تصاویر

گلایه امام‌جمعه جهت حمایت مسئولین از ما بود/ برخی نقدها از ناآگاهی است +تصاویر

به گزارش “دزفول امروز”، پیش از ظهر امروز یکشنبه بیست و سوم مهر ماه ۱۳۹۶ نشست خبری مسئول اداره ی ورزش و جوانان شهرستان دزفول با خبرنگاران و اصحاب رسانه ی شهرستان در دفتر ریاست این اداره برگزار گردید.

این نشست به مناسبت هفته ی ملی پارا المپیک و توسط روابط عمومی هیئت جانبازان و معلالان شهرستان دزفول تشکیل شد.

رئیس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان دزفول در ابتدای جلسه ضمن گرامی داشت این هفته خدمات جامعه ی رسانه و خبرنگاران را ارج نهاد.
ناصر نظری در ادامه با اشاره به بعضی از انتقادهایی که در سطح شهرستان و فضای مجازی علیه این اداره صورت می گیرد ابراز داشت: برخی نقدهای ورزشی به علت عدم اطلاع کافی از وضع اقتصادی موجود حاکم بر جامعه و کشورمان می باشد.

وی با یادآوری نقدهای خطیب جمعه ی شهرستان دزفول در نماز جمعه ی این شهرستان از اداره ی مطبوع خود بیان کرد: طی گفتگوهایی که با امام جمعه داشتم بیان شد گلایه ها ناظر به مطالبه ی کمک مسئولین به اداره ی ما بوده است.

رئیس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان دزفول خاطر نشان کرد: خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته هم اکنون چندین تیم فعال در رشته های ورزشی مختلف در سطح کشور داریم.

نظری در ادامه با اشاره به وضعیت اقتصادی حاکم بر اداره ی ورزش و جوانان شهرستان دزفول تصریح کرد: از بین مجموعه های ورزشی شهرستان، فقط مجموعه های شهید مجدیان، فجر و الغدیر متعلق به ماست و تنها منبع درآمد ما می باشد.

وی با برشمردن برخی هزینه های جاری اداره ی تحت مدیریتش اذعان داشت: به عنوان نمونه حدود ۴۵ میلیون تومان در سال هزینه ی نگهداری چمن ورزشگاه شهید مجدیان و قبوض برق ماست.

رئیس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان دزفول تاکید کرد: از نقدهای منصفانه استقبال می کنیم ولی برخی گلایه ها خارج از دایره انصاف هست.

نظری گریزی هم به ماجرای تیم بسکتبال دزفول داشت و توضیح داد: از ابتدا حمایت زیادی از این تیم انجام دادیم که منجر به صعود آن شد.

وی ادامه داد: اما متاسفانه بودجه ی کافی برای حمایت از تیم‌ های ورزشی در اختیار ما نیست و این موضوع نیازمند ورود جدی بخش خصوصی می باشد.

رئیس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان دزفول ابراز داشت: در سال ۹۶ با پیگیری های نماینده ی مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی اعتبار ۳.۸ میلیارد تومانی برای تکمیل جایگاه تماشاگران ورزشگاه شهید مجدیان اختصاص داده شد.

نظری با بیان اینکه این سکو ها پس از ۱۶ سال هنوز نیمه کاره مانده اند افزود: اما مبلغ ذکر شده هنوز جذب نشده و در اختیار ما قرار نگرفته است.

وی خبر داد: با کمک خیرین دزفول در حال ساخت و تجهیز تعدادی اماکن ورزشی در سطح شهرستان هستیم.

رئیس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان دزفول تاکید کرد: همچنین در صدد جذب اعتبار برای تعویض چمن و نوسازی لوله کشی فرسوده ورزشگاه شهید مجدیان می باشیم.

نظری در پایان گفت: به مناسبت هفته ی تربیت بدنی، استفاده از اماکن ورزشی دولتی شهرستان دزفول در روز پنجشنبه ۲۷ مهرماه برای عموم شهروندان رایگان است.

تقدیر از خبرنگاران و عکس یادگاری پایان بخش این جلسه بود.

تصاویر اختصاصی دزفول امروز از نشست فوق را در پایان گزارش با هم می بینیم.

گلایه