اخبار ویژه » ایران » تیتر یک » جهان » دزفول » ورزشی
کد خبر : 344550
دوشنبه - ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۰
در مسابقات جهانی موتورسواری

ورزشکار دزفولی پرچم ایران را بالا برد +تصاویر

ورزشکار دزفولی پرچم ایران را بالا برد +تصاویر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دزفول امروز“، رییس هیئت موتورسواری شهرستان دزفول از موفقیت یکی از ورزشکار های شهرستان خبر داد.

علی شاهرخی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار دزفول امروز اعلام داشت: مسابقات جهانی ورزش موتور سواری در رشته ی استانت در شهر دبی کشور امارات به مدت پنج روز اجرا گردید.

وی ادامه داد: این مسابقات ورزشی با حضور یک نماینده از کشور جمهوری اسلامی ایران برگزار شد که تنها نماینده ی کشورمان سامان قنبری زاده از شهرستان دزفول بود.

رییس هیئت موتورسواری شهرستان دزفول ابراز داشت: قنبری زاده ورزشکار دزفولی در نهایت موفق به کسب مقام دوم قاره ی آسیا و نیز جایگاه نهم ردبندی جهانی این رشته ی ورزشی شد.

شاهرخی در خصوص کیفیت برگزاری این مسابقات ورزشی توضیح داد: مسابقات در سطح کیفی خیلی بالایی اجرا شد و قهرمانان با سابقه ای از سراسر جهان در آن شرکت کرده بودند.

گفتنی است قنبری زاده از جمله ورزشکارانی است که در مراسم ها و مناسبت های مختلف شهرستان دزفول از جمله رژه ی موتوری راهپیمایی ۲۲ بهمن، بزرگداشت روز چهارم خرداد، روز مقلاومت و پایداری، روز دزفول، هفته ی نیروی انتظامی و … به اجرای برنامه ی نمایشی می پردازد.

نمایش های زیبای موتوری قنبری زاده همواره مورد استقبال عموم مردم شهرستان دزفول به خصوص جوانان این شهرستان قرار می گیرند.

شمار بسیاری وسیله ی نقلیه ی موتورسیکلت در شهرستان دزفول داریم. همچنین جوانان علاقه مند زیادی به حرکات نمایشی و رشته ی موتورسواری در شهرستان وجود دارد.

بر این اساس وجود یک پیست موتورسواری در شهرستان دزفول می تواند باعث شکوفایی  استعدادهای جوانان و جهت دهی علایق آنان به سمت این ورزش قهرمانی افتخار آفرین شود.

این امر باعث جلوگیری از حوادث ناشی از اجرای حرکات نمایشی خطرناک و حادثه آفرین در خیابان های شهر خواهد شد.

عکس هایی از این موفقیت ورزشکار دزفولی را در ادامه مشاهده می کنید.

ورزشکار

در پایان تعدادی از برنامه های اجرا شده توسط این ورزشکار افتخار آفرین دزفولی را می بینید:

صبحگاه نیروهای مسلح دزفول به افتخار هفته ناجا

مانور اقتدار نیروی انتظامی در چهارراه شریعتی