اخبار ویژه » تیتر یک » خوزستان » دزفول » سیاسی » فرهنگی اجتماعی
کد خبر : 345289
چهارشنبه - ۶ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۸
در غیاب استاندار و فرماندار

شهردار منطقه‌۷ اهواز فرماندار ویژه دزفول شد +تصاویر

شهردار منطقه‌۷ اهواز فرماندار ویژه دزفول شد +تصاویر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دزفول امروز“، جلسه ی شورای اداری شهرستان دزفول با موضوع تودیع و معارفه ی فرماندار ویژه ی شهرستان دزفول برگزار شد.

این آیین در سالن جلسات فرمانداری ویژه ی شهرستان دزفول اجرا گردید و مسئولین استانی و شهرستانی در آن حضور به هم رساندند.

طی این برنامه از خدمات بیش از سه ساله ی حبیب اله آصفی فرماندار پیشین شهرستان تقدیر و ارسلان جعفری شهنی به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه ی شهرستان دزفول معارفه گردید.

تغییر فوری و بدون اعلام قبلی (اعلام ۲۴ ساعته)، عدم حضور آصفی فرماندار برکنار شده، عباس پاپی زاده نماینده ی مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی و غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در کنار انتخاب دوباره فردی غیربومی از جمله مهم ترین حاشیه های این جلسه به شمار می رفت.

فرماندار جدید، جوانی تکنوکرات

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه ی دزفول به نیابت از آصفی فرماندار سابق که در جلسه حاضر نشده بود پشت تریبون قرار گرفت و خوش‌ آمدگویی آغاز جلسه و معرفی مختصر خدمات آصفی را انجام داد.

امیر عیسی‌ زاده اذعان داشت: ارسلان جعفری شهنی از نیروهای جوان و تکنوکرات استان می باشد.

گلایه از عدم تدبیر در تودیع و معرافه

حجه الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی امام جمعه شهرستان دزفول با اشاره به تماس شب گذشته ی خود با استاندار خوزستان تصریح کرد: ای کاش با تدبیر بهتری برنامه ی تغییر فرماندار انجام می شد.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول خطاب به فرماندار جدید گفت: آقای جعفری شهنی! مسئولیت بزرگی به شما سپرده شده، اینجا شهر بزرگان است.

قاضی دزفولی اظهار داشت: هر کس برای جامعه تلاش کند شایسته تقدیر است و لو این که ضعف هایی در کار داشته و گلایه هایی وجود داشته باشد و این موضوع باید در جامعه نهادینه شود.

وی ضمن تقدیر از خدمات و تلاش های آصفی اظهار کرد: دزفول شهر علما، پیشکسوتان و مدیران کارآمد نظام و شهری است که به خون شهدا آغشته و در مقاومت و ایثارگری نمونه است.

آمدیم رفیقمان را به شما بدهیم برویم!

معاون عمرانی استاندار خوزستان در غیاب وی که در جلسه حاضر نشده بود انتخاب شهنی را در راستای اقدامات دولت برای تغییر مسئولین برشمرد و بیان داشت: آمده‌ ایم رفیقمان را به شما بدهیم و برویم.

جلب اعتماد فرزندان دزفول در اولویت 

ارسلان جعفری شهنی سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول در آیین تکریم و معارفه ی خود اظهار کرد: دزفول نماد مقاومت و پایداری و ایثار در کشور است و همواره در تاریخ پرافتخار ایران خواهد درخشید.

وی با تقدیراز تلاش های آصفی و مجموعه فرمانداری دزفول، افزود: همواره تلاش خواهم کرد تا از تجربیات و توانمندی های بزرگان این خطه در راستای توسعه ی هر چه بیشتر شهرستان استفاده کنم.

سرپرست فرمانداری دزفول عنوان کرد: هر کسی که وارد فضای دزفول شود باید بداند که حفظ حرمت هویت مردم این دیار بر هر چیزی ارجحیت دارد.

شهنی با اشاره به ظرفیت های عظیم شهرستان دزفول در حوزه ی کشاورزی، تاریخی و اقتصادی وحدت و همدلی را عامل موفقیت دانست.

وی وجه بارز دزفول را نیروی انسانی در عرصه مدیریت ملی برشمرد و افزود: ما باید اعتماد فرزندان دزفول در استان های مختلف را جلب کنیم و نشان دهیم که فارغ از دسته بندی های جناحی و باندی می خواهیم تلاش کنیم و اگر این موضوع احساس شود همه آنها وارد عرصه ی همکاری می شوند.

شهنی در پایان خواستار مساعدت و همکاری مدیران شهرستان و نیروها در راستای توسعه هر چه بیشتر دزفول شد.

ارسلان جعفری شهنی زاده ی شهرستان مسجدسلیمان و دبیر حزب کارگزاران استان خوزستان می باشد.

او پیش از این شهردار منطقه ی هفت شهر اهواز بوده و به جایگاه فرماندار ویژه ی شهرستان نیم میلیون نفری دزفول، اولین شهرستان وسیع و پرجمعیت استان پس از اهواز ارتقا یافت.

انتخاب گزینه ای غیربومی به جای گزینه غیربومی قبلی واکنش های متفاوتی را در شهرستان دزفول به دنبال داشت.   شهردار