اخبار ویژه » ایران » دزفول » سیاسی » فرهنگی اجتماعی
کد خبر : 345314
پنجشنبه - ۷ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۴
پیام ۹دی:

خدمت به مردم، حضور به موقع و پیروی از ولایت +پوستر

خدمت به مردم، حضور به موقع و پیروی از ولایت +پوستر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دزفول امروز“، نهم دی روزی است که ملت فهیم ایران با لحظه شناسی و بصیرت مقابل افرادی که با هتک حرمت عاشورای حسینی (ره) و مقدسات به دنبال براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند ایستادند.

مردم ایران با حضور چندین میلیونی و ماندگار خود این روز را برای همیشه با نام روز بصیرت و میثاق امت با ولایت جاودانه کردند.

روابط عمومی ناحیه ی مقاومت بسیج شهرستان دزفول به مناسبت سالروز حماسه ی نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ببانیه ای به شرح ذیل منتشر کرده که در ادامه با هم می خوانیم.
در این بیانیه آمده است: نهم دی ماه تجلی حضور حماسی مردم در هنگامه ی نیاز انقلاب بود. نهم دی ماه فریاد بلند امت حزب الله بر علیه فتنه گران داخلی و خارجی بود.
نهم دی ماه نور روشن پیروزی بر شب تاریک جهالت و شبهه افکنی بود.
اینک که در آستانه ی حماسه ی مردمی نهم دی قرار گرفته ایم علل و عوامل ایجاد فتنه در کشور نباید فراموش شود. چرا که به رغم رویش جوانه های پرشور و نشاط در انقلاب، هنوز بدخواهان در پی ماجراجویی و ضربه زدن به درخت تناور انقلاب اسلامی هستند. نباید فراموش کرد که دشمنان و اتاق های فکر استکبار جهانی همواره در پی ایجاد تفرقه و افشاندن بذر کینه و نفاق در دلهای پاک و بی آلایش زنان و مردان ایران اسلامی اند.
در فتته ی ۸۸ یکی از اهداف پلید فتنه گران داخلی و خارجی این بود که می خواستند پیوند ناگسستنی امت بیدار و همیشه در صحنه را با ولی فقیه بصیر و انقلابی قطع کنند ولی غافل از اینکه به کوری چشم آنان پیوند امت با ولایت همیشه پابرجا و ماندگار خواهد بود.
آرامش و امنیت امروز ما مرهون فداکاری مدافعان حرم اهل بیت (ع) و حریم ولایت است و لذا پیام حماسه ی نهم دی تبعیت محض از ولایت فقیه، خدمت رسانی بی منت به مردم حماسه ساز و در صحنه بودن به موقع برای دفاع از آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی است.

در پایان این بیانیه آمده است: از مردم ولایتمدار دزفول جهت شرکت در مراسم با شکوه نهم دی شهرستان دزفول که فردا جمعه هشتم دی ماه در آستانه ی متبرکه ی حضرت سبزقبا (ع) ساعت ۱۹ برگزار می گردد حضور به هم رسانند.

تصویر اطلاعیه ی این مراسم و نیز پوستری از بیانات رهبر انقلاب در خصوص نهم دی را در ادامه ی این گزارش خبری مشاهده می کنید.

برای مشاهده و دریافت پوسترها در اندازه ی بزرگ روی تصویر کلیک کنید.