اخبار ویژه » تیتر یک » دزفول
کد خبر : 345572
شنبه - ۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۳
با اقدامات اطلاعاتی

دستگیری سارق حرفه‌ای با ۲۱فقره سرقت منزل در دزفول

دستگیری سارق حرفه‌ای با ۲۱فقره سرقت منزل در دزفول

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “دزفول امروز“، پرونده ی یک سارق حرفه ای منازل مسکونی در سطح شهرستان دزفول نهایتا با دستگیری او بسته شد.

پایگاه خبری پلیس ضمن اعلام خبر فوق الذکر اعلام داشت: مجرمی که مورد شناسایی و دستگیری قرار گرفت سارقی حرفه ای از منزل های مردم بود که تعداد زیادی سرقت منزل در شهرستان دزفول از او کشف گردید.

فرمانده ی نیروی انتظامی شهرستان دزفول در تشریح جزئیات خبر یاد شده ابراز داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح این شهرستان، شناسایی سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ علی الهامی توضیح داد: مأموران پلیس آگاهی شهرستان دزفول با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده موفق به شناسایی یک سارق حرفه ای که در امر خرید و فروش طلاجات سرقتی و وسایل خانه فعالیت داشت شدند.

وی در ادامه ی توضیحات خود اذعان کرد: پس از هماهنگی که با مرجع قضایی صورت بخشیدیم همکاران ما این سارق حرفه ای را در حین سرقت منزل یکی از شهروندان دستگیر کردند.

فرمانده ی نیروی انتظامی شهرستان دزفول اظهار داشت: متهم دستگیر شده در تحقیقات فنی پلیس آگاهی به تعداد ۲۱ فقره سرقت منزل در سطح این شهرستان اعتراف کرد.

الهامی در پایان توضیحات خود با بیان این که متهم دستگیر شده راهی مرجع قضایی شد، به شهروندان توصیه کرد هنگام ترک طولانی منزل، حتی المقدور خانه را به یکی از بستگان نزدیک بسپارند تا فرصت سرقت را از سارقان بگیرند.

دستگیری